БРАВО: Се интензивира соработката РСМ и САД и на полето на безбедноста на храната
БРАВО: Се интензивира соработката РСМ и САД и на полето на безбедноста на храната
Ристовска: Задоволни сме од пресудите, притворот за Мијалков е неопходен поради опасност од бегство
Ристовска: Задоволни сме од пресудите, притворот за Мијалков е неопходен поради опасност од бегство
(ВИДЕО) ОВИЕ ДВАЈЦА АЛБАНЦИ СЕ ЅВЕЗДИ ОД ДЕНЕШНИТЕ ПРОТЕСТИ ЗА МОНСТРУМ, ОКОЛУ НИВ ЛЕТААТ СТОЛОВИ, ПЕНДРЕЦИ И ШОК БОМБИ, ОНИ ИСКУЛИРАНИ СИ МОТААТ ЦИГАРА И ЧЕКААТ АВТОБУС
(ВИДЕО) ОВИЕ ДВАЈЦА АЛБАНЦИ СЕ ЅВЕЗДИ ОД ДЕНЕШНИТЕ ПРОТЕСТИ ЗА МОНСТРУМ, ОКОЛУ НИВ ЛЕТААТ СТОЛОВИ, ПЕНДРЕЦИ И ШОК БОМБИ, ОНИ ИСКУЛИРАНИ СИ МОТААТ ЦИГАРА И ЧЕКААТ АВТОБУС
БРАТ ЉУБЕ: ЈАС НЕ СУМ КАКО НИВ, НЕ СЕ РАДУВАМ НА ТУЃАТА НЕСРЕЌА, НО МЕ РАДУВА ШТО КОНЕЧНО ПРАВДАТА ПОБЕДИ!
БРАТ ЉУБЕ: ЈАС НЕ СУМ КАКО НИВ, НЕ СЕ РАДУВАМ НА ТУЃАТА НЕСРЕЌА, НО МЕ РАДУВА ШТО КОНЕЧНО ПРАВДАТА ПОБЕДИ!
НУКЛЕАРНА БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: МИЈАЛКОВ БИЛ СКРИЕН ВО КУЌА НА КАМЧЕВ НА ВОДНО, ВМРО ДПМНЕ БИЛА ВКЛУЧЕНА ВО ОПЕРАЦИЈАТА, ПЛАНОТ БИЛ ДА СЕ КРИЕ ДОДЕКА НЕ ПАДНЕ ВЛАДАТА НА ЗАЕВ!
НУКЛЕАРНА БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: МИЈАЛКОВ БИЛ СКРИЕН ВО КУЌА НА КАМЧЕВ НА ВОДНО, ВМРО ДПМНЕ БИЛА ВКЛУЧЕНА ВО ОПЕРАЦИЈАТА, ПЛАНОТ БИЛ ДА СЕ КРИЕ ДОДЕКА НЕ ПАДНЕ ВЛАДАТА НА ЗАЕВ!
КОНЕЧНО СО ГРЦИЈА ИМАМЕ НОРМАЛНИ ОДНОСИ: Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев, придружуван од министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски денеска се сретна со Михалис Хрисохоидис, министер за заштита на граѓаните на Хеленската Република
КОНЕЧНО СО ГРЦИЈА ИМАМЕ НОРМАЛНИ ОДНОСИ: Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев, придружуван од министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски денеска се сретна со Михалис Хрисохоидис, министер за заштита на граѓаните на Хеленската Република
РАДМИЛА И ОСМАНИ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌЕ НА ГРОБОТ НА БОРИС ТРАЈКОВСКИ ВО БУТЕЛ
РАДМИЛА И ОСМАНИ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌЕ НА ГРОБОТ НА БОРИС ТРАЈКОВСКИ ВО БУТЕЛ
Во врска со судската одлука за Таргет-Тврдина, за Демократскиот сојуз од исклучителна важност е тоа што после шест години, Судот потврди дека масовното прислушување е вршено преку системите на Министерството за внатрешни работи. Злоупотребена е власта за незаконито и неовластено прислушување на обични граѓани, новинари, бизнисмени, носители на политички и државни функции и многу други, со што директно се загрозени приватноста и основните права и слободи
Во врска со судската одлука за Таргет-Тврдина, за Демократскиот сојуз од исклучителна важност е тоа што после шест години, Судот потврди дека масовното прислушување е вршено преку системите на Министерството за внатрешни работи. Злоупотребена е власта за незаконито и неовластено прислушување на обични граѓани, новинари, бизнисмени, носители на политички и државни функции и многу други, со што директно се загрозени приватноста и основните права и слободи

ПОДВИГ НА ЕКО ЛОГИСТИК НА КОНФЕРЕНЦИЈАТА ЗА Е-ТРГОВИЈА: За време на кафе паузата која беше од 11:00 до 11:30 часот, Еко логистик сервис запомалку од 30 минути достави над 300 пакети на различни адреси во Скопје со 35 курири

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

И ова е можно на Балканот!

Почитувани,
Во текот на изминатата недела под покровителство на Мастер кард, а во организација на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија се одржа една од најпосетените и најдобро организираните конференции за е-трговија во Македонија .

Покрај сите он лајн панели и дискусии како и еминентните излагачи, нешто што предизвика најголем интерес и остави силен впечаток како кај нас така и во регионот е доставата на над 300 пакети со материјали од конференцијата од страна на Еко логистик сервис. За време на кафе паузата која беше од 11:00 до 11:30 часот, Еко логистик сервис за помалку од 30 минути достави над 300 пакети на различни адреси во Скопје со 35 курири.

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Компанијата со паметно и домаќинско работење успеа да се развие со сопствени средства и во последната година бележи најголем раст во овој бизнис во регионот и тоа од над 700 проценти. ЕЛС користи напредно софтверско решение и софтвер од Словенска компанија, која нуди сериозна поддршка и современи решенија.
Еко Логистик Сервис е компанија со најголем процент успешно доставени пратки во е-трговијата и располага со најдобра мрежа која брои околу 30 хабови на територијата на цела Македонија. Исто така интересно е да се напомене дека ЕЛС е компанија која испорачува најбрзи пратки и тоа за помалку од 1 час во главнот град и пратка низ државата во иститот ден која е единствена ваква услуга на пазарот.

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

Токму поради треба да се истекне дека нај големите на спортски и модни брендови од светот и Македонија кои имаат он лајн продажба одлучија да соработуваат со ЕЛС.
Покрај Зара, Армани, Риплеј, Дизел, Макс Мара, Версаче, Викторија Сикрет, Пинко, Најк, Адидас, Пума и многу други познати брендови, како и голем број банки, осигурителни компании и компании за домашно уредување и други успешни компании.

Интересно е да се спомене дека станува збор за високо општествено одговорна компанија која води грижа и за загадувањето и е еколошка компанија бидејќи половина од возилата со кои ја врши доставата се возила на еколошки погон, а исто така користи електро скутери и велосипеди, а работи и на проекти на чистење на јавни површини и зазеленување на простори. Само во изминатава година има остварено преку 30 акции, како и поддршка на социјално ранливи категории и здруженија.
Компанијата поседува најголем број лиценци за работа на домашен и надворешен пазар, а во развој и припрема се услуги за регионален и меѓународен пазар. Впрочем она што го кажува и нивното мото: ЕЛС Домашен бренд – светска услуга!

loading...

The Day I Became a God Episode 12 at website https://animeheaven.pro animeheaven unblocked

Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 at website https://kissanimeonline.com kissanime one punch man