Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
ТОП 10 НАЈГЛУПИ ТЕЗИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ВЕТОТО ОД БУГАРИЈА
ТОП 10 НАЈГЛУПИ ТЕЗИ НА ВМРОВЦИТЕ ЗА ВЕТОТО ОД БУГАРИЈА
БРАВО - ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВТОРА НАЈТРАНСПАРЕНТНА ОПШТИНА ВО ДРЖАВАТА
БРАВО - ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ВТОРА НАЈТРАНСПАРЕНТНА ОПШТИНА ВО ДРЖАВАТА

ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021

💚 КОУЗОН КАМП 2021 за децата од МАКЕДОНИЈА 🇲🇰
ПОКАНА ЗА УЧЕСТВО ВО НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП
ОДИМЕ НА МОРЕ – ОДИМЕ НА КОУЗОН КАМП И ВО 2021
💚 МОРЕ – СПОРТ – ЗАБАВА – ДРУЖЕЊЕ , се на едно место
Почитувани деца , родители и наши Коузон Кампери
Ни доаѓа најубавото годишно време ЛЕТО а со тоа и желбата да се биде на плажа , да се биде на заслужен одмор.
Како и многу предходни лета , така и за предстојново 2021-во , Коузон ги отвара вратите за ново прекрасно летно доживување за нашите најсакани 🇲🇰 ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА 💚 .
По едногодишна пауза заради пандемијата со КОВИД 19 вирусот , имаме големо задоволство да го најавиме РЕСТАРТОТ НА КАМП ПРОГРАМАТА која повеќе илјади деца од Македонија , ја помнат како најдоброто летно доживување.
🇬🇷 Претстојнава летна КАМП сезона ќе ја почнеме и завршиме во месец АВГУСТ. 🇬🇷
🇬🇷 Планиравме организирање само на две смени и тоа од 06 до 13 Август , и 13 – 20 Август. 🇬🇷
За овие смени , бројот на учесници во кампот ќе биде ограничен.
🇬🇷 Од наша страна ќе бидат приземни сите потребни ( барани ) мерки за заштита од КОВИД 19 кои ги постави Министерството за здравство на Р. Грција.🇬🇷
🇲🇰 ВАЖНО – нашата програма опфаќа:
✅ 7-ноќевања, т.е. 8- дневен престој во детски камп ,
✅ 4 оброци на ден ,
✅ спортски и забавни активности ,
✅ можност за учење на Грчки или Англиски јазик …..
и многу други содржини креирани за целосно исполнето време со едукативно-забавни содржини.
НИЕ ЌЕ ГО ОРГАНИЗИРАМЕ ПРЕВОЗОТ ОД СКОПЈЕ ДО КАМПОТ ВО ГРЦИЈА .( Халкидики, во близина на Неа Фокеа ).
Нашите контакт телефони се 078 45 44 26 , 078 45 44 18
e-mail 🇲🇰 [email protected]
За резервација на место , ВЕ МОЛИМЕ испратете ни барање преку е-маил.
Со почит
💚 Коузон Кампс 💚

loading...

AnimeHeaven arifureta anime heaven: Watch The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview

AniWatch free anime: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1