СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ: КУМАНОВЦИ, ЈАС ВИ ГАРАНТИРАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ВЕТУВАЊА ШТО ЌЕ ГИ ВЕТИ ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ЗАЕВ: Вкупниот извоз во првите осум месеци во зоните достигна 2,04 милијарди евра, што е за над 50% повеќе во однос на истиот период лани, односно над 11% во споредба со 2019 и речиси 32% повеќе од 2018 година
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ШЕЌЕРИНСКА: Честитки до германските социјалдемократи и особено до големиот победник, Олаф Шулц. Предноста е тесна, но пресвртот е огромен
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Денеска чекоревме со Борките Не сте сами! НАПРЕД РОЗОВО!
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
БЕНИ ШАЌИРИ: МНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД РАБОТАТА НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ, ЈАС СЕ БОРАМ СО ШИЛЕГОВ НЕ СО СДСМ
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
МАКСО КАКО НЕ ТИ Е СРАМ: Куманово се мења за среќу што влада сипуе паре у општински буџет, за жал татко на градот шминкерајски све си препиша на соработку испечатена сс наши паре за његову рекламу
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: За четири години реализиравме над 200 проекти или 80 отсто од програмата, од кои 7 се капитални проекти!
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда
Наумоски: Го спасивме Хром, претходно секоја куќа беше потенцијална зграда

ПОЛА ВЛАДА ЛЕГНА БОЛНА ОД КОРОНА: ПО СПАСОВСКИ ПОЗИТИВНИ ЗАБРЧАНЕЦ И РАШКОВСКИ, ДРАГИ Е ПРЕНЕСЕН И НА ИНФЕКТИВНА!

Генералниот секретар на Владата Драги Рашковски е позитивен на коронавирусот и е примен на лекување на Инфективната клиника во Скопје.

Информацијата ја потврдиле од Министерството за здравство, објави Телма. Тој учествувал на вчерашната он лајн седница на Владата.

Завршени се епидемиолошките анкети на министерот за внатрешни Оливер Спасовски и само еден член од семејството ќе оди во самоизолација.
Другите кои изминатиов период имале контакт со Спасовски, епидемиолозите оцениле дека нема висок ризик да се заразат.

Медиумите јавија дека позитивен на корона е и советникот за комуникации на премиерот, Марјан Забрчанец.

loading...

Bakugan: Armored Alliance (Dub) Episode 51

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV: Saint Seiya: The Lost Canvas 2 anime episode 13 online free at https://animeflv.uk anime online

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/animeflixnl

App roll20: https://app.roll20.net/users/9297468/gogoanimelol