ЈП „Градски паркинг“ со кампања за подобри услуги кон граѓаните под мотото „Не молчи, пријави! Заедно против неправилностите!“
ЈП „Градски паркинг“ со кампања за подобри услуги кон граѓаните под мотото „Не молчи, пријави! Заедно против неправилностите!“
Ангеловска-Бежоска: Очекувањата се дека каматните стапки ќе одат нагоре, се прават обиди тоа да биде умерено
Ангеловска-Бежоска: Очекувањата се дека каматните стапки ќе одат нагоре, се прават обиди тоа да биде умерено
Од продажбата на биоразградливи кеси собрани 44 милиони денари, се планира набавка на контејнери за селектирање на отпад
Од продажбата на биоразградливи кеси собрани 44 милиони денари, се планира набавка на контејнери за селектирање на отпад
Каков дебакл, пропаднатата блокада Мицкоски ја замени со протест за месец од сега
Каков дебакл, пропаднатата блокада Мицкоски ја замени со протест за месец од сега
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПОЛИЦИСКИОТ РАЗГОВОР СО НОВИНАРКАТА ДЕЛЕВСКА МУ ПРИПАЃА НА ВРЕМЕТО НА РЕЖИМОТ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПОЛИЦИСКИОТ РАЗГОВОР СО НОВИНАРКАТА ДЕЛЕВСКА МУ ПРИПАЃА НА ВРЕМЕТО НА РЕЖИМОТ
Тренчевска од Битола: Ја унапредуваме детската и социјална заштита, грижата за ранливите граѓани е наш приоритет
Тренчевска од Битола: Ја унапредуваме детската и социјална заштита, грижата за ранливите граѓани е наш приоритет
За прв пат по неколку децении, Соборот на СПЦ ја призна МПЦ – Охридска Архиепископија, нема веќе да има црква на Вранишковски која го носеше името ОА
За прв пат по неколку децении, Соборот на СПЦ ја призна МПЦ – Охридска Архиепископија, нема веќе да има црква на Вранишковски која го носеше името ОА
АФРИМ ГАШИ РЕЗИЗБРАН ЗА ЛИДЕР НА АЛТЕРНАТИВА, ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ БЕШЕ ГОСТИН НА КОНГРЕСОТ
АФРИМ ГАШИ РЕЗИЗБРАН ЗА ЛИДЕР НА АЛТЕРНАТИВА, ПРЕМИЕРОТ КОВАЧЕВСКИ БЕШЕ ГОСТИН НА КОНГРЕСОТ

ПОПИСОТ ПОКАЖА ДЕКА МИЦКОВСКИ Е НЕСЕРИОЗЕН ИДИОТ, ШАРЛАТАН ИЗГУБЕН ВО ВИСОКАТА ПОЛИТИКА

Со цел памет, трчајќи по ситни политички поени, две години да се обидуваш да го срушиш пописот како државна операција за на крај резултатите да се такви што сега треба 10% да го зголемиме бројот на вработени на малцинствата затоа што 130 000 членови на ВМРО ДДПМНЕ и ЛЕВИЦА решија да молчат на пописот, тоа е катаклизма.

Тоа е доказ дека Мицковски е шарлатан, идиот изгубен во високата политика. Реално он има капацитет за професор по машински во средното АСУЦ во Гази Баба, професор на Машински е поради татко му а лидер на ВМРО ДПМНЕ е поради Груевски кој му е политички татко.

Исто како ова сега, се однесуваше и за време на влегувањето во НАТО, исто се однесува и со преговорите со Бугарија. КАКО ШАРТЛАТАН БЕЗ ДВА ГРАМА МОЗОК!

Со ваков лидер на опозиција добро е што стигнавме и до тука кај што сме сега, тоа е живо чудо!

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 8

anime sites That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

Dragon Ball (Dub)

sites to watch anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc

AnimeDao BANANA FISH Episode 17

tải go88