Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ОРГАНИЗАЦИОНИОТ СЕКРЕТАР НА СДСМ, ПОПОВ: Во изминатиот период #СДСМ оствари 750 средби со граѓаните на терен, бројка која што покажува што значи кога нашата машинерија е во погон!

Активностите продолжуваат, за нас застанување нема! Граѓаните и нивното мислење се нашиот најдобар и најголем показател!

Трибини, маалски и урбани средби, проектот врата до врата се дел од нашите проекти преку кои го слушаме гласот на секој еден, гласот на сечиј дом.

Победничката понуда може да ја искреираме само заеднички. Затоа правиме понуда, синтеза од граѓанските потреби, критики и идеи. Анализираме, зборуваме со вас и ве слушаме! Транспарентно, искрено и чесно! Креираме конкретни мерки и политики кои ќе донесат локален развој!

СДСМ го создава најдоброто за Крушево, #НајдобротоЗаНашатаОпштина! СДСМ гарантира најдобри кандидати и сигурна иднина!

loading...

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

KissAnime: Mistin (Dub) anime episode 26 online free at https://kissanime.mx kissanime monster

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn-wVisZ_QovLJhWOhZaYHg/about

Sites google: https://sites.google.com/view/animefreak-official/home