КАКО МИНАТ ГОДИНИТЕ, ФРИЗУРАТА НА БОРИС ЏОНСОН СТАНУВА СЕ ПОЛОША И ПОЛОША, ТЕШКО ЧОВЕК ДА ГО СЛЕДИ БЕЗ ДА ПРСНЕ ДА СЕ СМЕЕ
КАКО МИНАТ ГОДИНИТЕ, ФРИЗУРАТА НА БОРИС ЏОНСОН СТАНУВА СЕ ПОЛОША И ПОЛОША, ТЕШКО ЧОВЕК ДА ГО СЛЕДИ БЕЗ ДА ПРСНЕ ДА СЕ СМЕЕ
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА НАТО, СТОЛТЕНБЕРГ ДО БАЈДЕН: ПРЕТСЕДАТЕЛЕ ФАЛА ВИ ШТО ЕВРОПА МОЖЕ ДА СМЕТА НА САД, ЗНАЈТЕ ДЕКА И САД МОЖЕ ДА СМЕТА НА ЕВРОПА КАКО СИЛЕН СОЈУЗНИК!
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА НАТО, СТОЛТЕНБЕРГ ДО БАЈДЕН: ПРЕТСЕДАТЕЛЕ ФАЛА ВИ ШТО ЕВРОПА МОЖЕ ДА СМЕТА НА САД, ЗНАЈТЕ ДЕКА И САД МОЖЕ ДА СМЕТА НА ЕВРОПА КАКО СИЛЕН СОЈУЗНИК!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ СЕ СРЕТНА СО ЏО БАЈДЕН ВО БРИСЕЛ: ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РЕЧЕ ДЕКА ЈА ИМАМЕ НЕГОВАТА ПОДДРШКА, ГО ПОКАНИВ ДА ЈА ПОСЕТИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ СЕ СРЕТНА СО ЏО БАЈДЕН ВО БРИСЕЛ: ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РЕЧЕ ДЕКА ЈА ИМАМЕ НЕГОВАТА ПОДДРШКА, ГО ПОКАНИВ ДА ЈА ПОСЕТИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА!
СКОПЈЕ ДОБИ НОБО ОДБОЈКАРСКО ИГРАЛИШТЕ ВО АЕРОДРОМ
СКОПЈЕ ДОБИ НОБО ОДБОЈКАРСКО ИГРАЛИШТЕ ВО АЕРОДРОМ
(ВИДЕО) Mерко не е Заев, краток му е фитилот - Откако доби рафал од прашања, до новинарка на ТВ Aлфа: Неписмена си!
(ВИДЕО) Mерко не е Заев, краток му е фитилот - Откако доби рафал од прашања, до новинарка на ТВ Aлфа: Неписмена си!
МЗ: ДЕНЕСКА ПРИСТИГНАА 13 ИЛЈАДИ ФАЈЗЕР ВАКЦИНИ ВО ЗЕМЈАВА
МЗ: ДЕНЕСКА ПРИСТИГНАА 13 ИЛЈАДИ ФАЈЗЕР ВАКЦИНИ ВО ЗЕМЈАВА
ВАКВИТЕ ПОТЕЗИ ГО ОЛЕСНУВААТ МНОГУ ЖИВОТОТ НА ОБИЧНИТЕ ЛУЃЕ: Се укинува роамингот на Западен Балкан – повици, СМС и интернет по домашни цени
ВАКВИТЕ ПОТЕЗИ ГО ОЛЕСНУВААТ МНОГУ ЖИВОТОТ НА ОБИЧНИТЕ ЛУЃЕ: Се укинува роамингот на Западен Балкан – повици, СМС и интернет по домашни цени
(ВИДЕО) 12 ГОДИШНА НАВИКА: Бенџамин Нетанјаху направи грешка и седна на премиерското место во кнесетот, иако веќе не е премиер!
(ВИДЕО) 12 ГОДИШНА НАВИКА: Бенџамин Нетанјаху направи грешка и седна на премиерското место во кнесетот, иако веќе не е премиер!

БРАВО – Популарниот Муто ќе добие финансиска помош – СЕ АНГАЖИРАА ГРАД СКОПЈЕ И АГЕНЦИЈАТА ЗА СПОРТ!

Градоначалникот на Скопје Петар Шилегов и директорот на Агенцијата за млади и спорт Наумче Мојсовски, заедно со советникот за спорт на премиерот Ѓорѓи Тасев денес беа во посета на популарниот легендарен голман на Вардар Драган Мутибариќ кој е во тешка здравствена положба по добиениот мозочен удар што го имаше и кој го „врза“ за постела неподвижен.

Според изјавата на Шилегов, Мутибариќ ќе добие еднократна финансиска помош од градот, исто така и од Агенцијата за млади и спорт, но ќе се направат напори тој да добие и спортска пензија која ја заслужува.

На денешната седница на Управниот одбор на Фудбалската федерација на Македонија беше донесена одлука за еднократна финансиска помош за Мутибариќ, за почеток, но ќе има помош и за неговото лекување.

Се јави и бизнисменот Трифун Костовски кој ќе го плати двонеделен престој во Негорските бањи за неговата побрза рехабилитација.

loading...

AnimeHeaven weathering with you animeheaven: Watch Hunter x Hunter Episode 109

AnimeTV anime tv shows list: So I'm a Spider, So What? (https://animetv.cc/m/JgOw) Episode 15