ПОСЛЕ НЕЗАБОРАВНИОТ СПЕКТАКЛ НА СТАДИОНОТ НА АРМ ВО СКОПЈЕ, ОМИЛЕНИТЕ СТАРОМААЛЦИ СЕ СЕЛАТ ВО ОХРИД, НА ИЛИНДЕН, ЗА ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

ДАЈТЕ МУЗИКА во живо
2ри август
Касарна, Охрид

Драги наши,

Задоволство ни е да Ви соопштиме дека на 2ри август во Касарна, Охрид не’ очекува мутимедијален настан под отворено небо, многу дружба, музика и забава, проследени од грандиозна продукција, звук и светло.
Во живо ќе може да ги слушнете сите хитови од серијалот, како и нови песни, збогатени со кореографија и видео!

? Влезниците се во продажба од среда (29ти јуни) ширум продажната мрежа на Авалон како и онлајн на avalon.mk по следните цени и категории:
ПАРТЕР: 400 денари
ФАН ПИТ: 600 денари (само 1.000 влезници во продажба)

Се гледаме на 2ри август во Охрид!

sun win

sunwin web

sun win

tải sunwin sunwin apk sunwin tài xỉu

sunwin apk sunwin club tải sunwin