СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
ЛАДИЧ: Киносалата „Рудар“ во Пробиштип е во финална подготовка
ЛАДИЧ: Киносалата „Рудар“ во Пробиштип е во финална подготовка
АКО СЕ ДОДАДАТ ГЛАСОВИТЕ НА БЕСА И ЛДП/ДОМ НА ОНИЕ ШТО ГИ ОСВОИ СДСМ, ОВИЕ ИЗБОРИ СЕ НЕРЕШЕНО ЗА ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА!
АКО СЕ ДОДАДАТ ГЛАСОВИТЕ НА БЕСА И ЛДП/ДОМ НА ОНИЕ ШТО ГИ ОСВОИ СДСМ, ОВИЕ ИЗБОРИ СЕ НЕРЕШЕНО ЗА ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА!
OPEL ПРОВЕРКА НА СИСТЕМОТ ЗА СОПИРАЊЕ - ПОПУСТ 15% ВО ЕУРОИМПЕКС
OPEL ПРОВЕРКА НА СИСТЕМОТ ЗА СОПИРАЊЕ - ПОПУСТ 15% ВО ЕУРОИМПЕКС
Шилегов убеден: Победа во втор круг!
Шилегов убеден: Победа во втор круг!
ДИК заврши со пребројување на гласовите во Куманово – Димитриевски води со само 22 гласа
ДИК заврши со пребројување на гласовите во Куманово – Димитриевски води со само 22 гласа

ПОТЕГ ЗА РЕСПЕКТ – ЕКС ШЕФОТ НА НАТО, ЛОРДОТ ЏОРЏ РОБЕРТСОН ПОЛОЖИ ЦВЕЌЕ НА СПОМЕНИКОТ НА ЗАГИНАТИТЕ ВОЈНИЦИ ВО ЉУБОТЕНСКИ БАЧИЛА

Голема чест денеска ни укажа поранешниот генерален секретар на НАТО и значаен политичар на британската и европска политичка сцена, лорд Џорџ Робертсон. Заедно положивме цвеќе на споменикот на бранителите во Волково по повод 20 години од загинувањето на нашите војници кај Љуботенски бачила.

Истовремено ја искористив можноста да разговараме за идните инвестиции во Ѓорче Петров и да му ги презентираме економските потенцијали на општината. Големо е задоволството што искусен политичар како што е лордот Робертсон одвои од своето време да му ја презентираме личната карта на нашата општина. Искуството негово, како што рече, е на наша страна во иднина. Несебично и пријателски ќе се заложува Ѓорче Петров и натаму да го задржи приматот на општина со забрзан развој во сите сфери, со потенцијал за голем чекор во урбанизирањето и остварување нови проекти кои во иднина ќе донесат економски бенефит.

loading...

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

animepahe :: okay-ish anime website

https://animeflv.uk animes online

Website https://animetv.cc: Watch K: SEVEN STORIES "Memory of RED - BURN -" (Dub) animetv Episode 2 plunderer anime tv

Talkstats: http://www.talkstats.com/members/animefreakws.131229/#about

Behance: https://www.behance.net/gogoanimelol