Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

ПРЕКРАСЕН КРАЈ НА ДЕНЕШНИОТ ДЕН: ТАЛАТ ЏАФЕРИ ПРОГЛАСИ НЕУСПЕХ НА ГЛАСАЊЕТО ЗА НЕДОВЕРБА И ПОСАКА НА ВЛАДАТА УСПЕХ ДО КРАЈОТ НА МАНДАТОТ!

– Ја прогласувам иницијативата за недоверба на владата за неуспешна, и посакувам на владата успех до крајот на мандатот.

Талат Џафери вака ја заврши седницата по што министрите си честитаа меѓу себе.

Прекрасен крај на денешниот ден кој беше вистински трилер.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime websites JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

AniWatch Death Note

watch anime online AniWatch DARLING in the FRANXX

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

ani watch TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-