БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
ГРАД СКОПЈЕ ЌЕ ГО НАГРАДИ СО 300.000 ДЕНАРИ ОЛИМПИСКИОТ ВИЦЕПРВАК ВО ТЕКВОНДО ДЕЈАН ГЕОРГИЕВСКИ
ГРАД СКОПЈЕ ЌЕ ГО НАГРАДИ СО 300.000 ДЕНАРИ ОЛИМПИСКИОТ ВИЦЕПРВАК ВО ТЕКВОНДО ДЕЈАН ГЕОРГИЕВСКИ
Заев: Охрискиот договор донесе нов дух на водење политики кои градат мостови, заедно се развиваме како држава членка на НАТО и идна членка на ЕУ
Заев: Охрискиот договор донесе нов дух на водење политики кои градат мостови, заедно се развиваме како држава членка на НАТО и идна членка на ЕУ
ПОЖАРОТ КАЈ КОЧАНИ Е ПОД КОНТРОЛА, ГО ГАСАТ 400 ЛУЃЕ И ХЕЛИКОПТЕР НА АРМИЈАТА, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА ЦУК СТОЈАНЧЕ АНГЕЛОВ
ПОЖАРОТ КАЈ КОЧАНИ Е ПОД КОНТРОЛА, ГО ГАСАТ 400 ЛУЃЕ И ХЕЛИКОПТЕР НА АРМИЈАТА, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА ЦУК СТОЈАНЧЕ АНГЕЛОВ
Директорката на Инфективна: Јас сум за драконски мерки за невакцинираните, бројот на заразени ќе се зголемува
Директорката на Инфективна: Јас сум за драконски мерки за невакцинираните, бројот на заразени ќе се зголемува
Скроиле план со брат ѝ: Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци
Скроиле план со брат ѝ: Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци
Вучиќ се сретна со Дарко Панчев: Чест ми е што седам со големиот шампион
Вучиќ се сретна со Дарко Панчев: Чест ми е што седам со големиот шампион

ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: БРАВО ЗА ИГРАЧИТЕ, ЗА НАВИВАЧИТЕ И ЗА УЕФА!

Македонскиот фудбал е национална гордост. 🇲🇰⚽️ Милиони срца на секој натпревар биеја во ист ритам за македонската фудбалска репрезентација.

Благодарност до сите наши навивачи, покажавме што значат гордост и европски манири среде Европа. Европа знае, Европа виде – 🇲🇰 е тука, гласна, силна, на терен и на трибини. Еден тим, една држава, едно општество.

Благодарност и до УЕФА за одличната организација и за професионалниот однос кон нашата репрезентација. Се вложивме сите во спортот, навивавме заедно, се исправивме против омразата. Покажавме заедништво и обединетост.

Од сѐ срце упатувам честитки до сите македонски репрезентативци за радоста и гордоста што ни ја приредија. Нека пласманот на ова Европско првенство биде само почеток на многуте интернационални успеси.

#MKD #МКД #EURO2020 #ЕУРО2020 #СегаЕНашеВреме #ОдимеНаЕвропско

loading...

https://animeflix.nl my hero academia animeflix. Mochibei Episode Full

https://gogoanime.be your name gogoanime. Douluo Dalu: Hao Tian Yang Wei Episode 13

Watch anime online for free at AnimeDao animedao attack on titan. Watch Initial D Battle Stage 2 Episode Full

KissAnime Designcontest: https://www.designcontest.com/client/kissanimemx/