Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: ВЧЕРАШНИОТ ДЕН МЕ НАПРАВИ МНОГУ ГОРД, ОКОЛУ 100 000 НАШИ ГРАЃАНИ ОТВОРИЈА ВРАТА НА ПРВИОТ ДЕН НА ПОПИСОТ, ВАКА ЛИЧИМЕ НА СЕРИОЗНА ДРЖАВА

– Многу ме направи горд вчерашниот ден, околу 100 000 граѓани отворија врата на првиот ден од пописот, ова е голем успех, имаме уште многу денови верувам ќе помине се како што треба, голема благодарност на вработените во ДЗС и најмногу до граѓаните, вака заличуваме на сериозна држава.

Премиерот Заев на денешниот прес во македонски пошти по повод пуштање во оптек на јубилејна поштенска марка по повод 30 години независност.

loading...

Website https://animekisa.in: Watch Kaibutsu Oujo: Konsui Oujo (Dub) animekisa Episode Full animekisatv

My-Otome Zwei (Dub) (https://animebee.to/m/ag6a) Episode 4

Website https://animeheaven.pro: Watch Minky Momo: The Station of Your Memories animeheaven Episode Full bleach anime heaven

Gorillaman (https://animeflix.nl/m/wOyP) Episode 2

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimebe

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimebe