(ВИДЕО) КОСТАДИНОВ ПОБЕДИ ВО СТРУМИЦА СО 4000 РАЗЛИКА
(ВИДЕО) КОСТАДИНОВ ПОБЕДИ ВО СТРУМИЦА СО 4000 РАЗЛИКА
НИКОЛОВСКИ ПОТВРДИ: Во Прилеп победи кандидатот на ВМРО ДПМНЕ, во Скопје, Битола и Куманово ќе победиме ние во втор круг, во Штип ќе се бие битка во втор круг
НИКОЛОВСКИ ПОТВРДИ: Во Прилеп победи кандидатот на ВМРО ДПМНЕ, во Скопје, Битола и Куманово ќе победиме ние во втор круг, во Штип ќе се бие битка во втор круг
(ВИДЕО ВО ЖИВО) НИКОЛОВСКИ: КОЧИ МИЦКО, СДСМ ПОБЕДУВА ВО СКОПЈЕ И ПОБЕДУВА ИЛИ ВОДИ ВО 28 ОПШТИНИ!
(ВИДЕО ВО ЖИВО) НИКОЛОВСКИ: КОЧИ МИЦКО, СДСМ ПОБЕДУВА ВО СКОПЈЕ И ПОБЕДУВА ИЛИ ВОДИ ВО 28 ОПШТИНИ!
Митко Јанчев прогласи победа со резултат три наспроти еден
Митко Јанчев прогласи победа со резултат три наспроти еден
БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!
БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!
ДУИ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ПОВЕЌЕ ОПШТИНИ - Арачиново, Боговиње, Теарце, Липково, Желино, Сарај, Липково и Пласница
ДУИ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ПОВЕЌЕ ОПШТИНИ - Арачиново, Боговиње, Теарце, Липково, Желино, Сарај, Липково и Пласница
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ

Претседателе Вучиќ, реши се, или ќе одиш по патот на Милошевиќ или по патот на Џинџиќ, не може да правиш цик – цак и да се заебаваш со сите нас на балканот…

Пишува: Саше Ивановски Политико

Еден месец ќе одам по балканот и ќе го нудам проектот ОТВОРЕН БАЛКАН со што ќе ги тргам границите на балканот и ќе пропагирам дека балканот веќе не е буре барут туку нова Скандинавија…

После следен месец ќе пратам тенкови и авиони кон преминот Јариње затоа што во Косово решиле сите да имаат исти таблички на колите како што е во цел свет во сите држави?!?!

Добро бре Вучиќу, претседателе, аман значи, реши се, или ќе одиш по патот на Милошевиќ или по патот на Џинџиќ, не може да правиш цик цак, еден месец по патот на Џинџиќ кога ќе сакаш да ги удоволиш про западњаците во Србија, другиот месец по другиот пат, оној на Шешељ и Милошевиќ кога ќе сакаш малце да ги задоволиш четниците и националистите со кокардите за да рипнеш на анкетите…

Дај бре човече не се заебавај, сите не правиш мајмуни, Еди Рама сега седи у некоја софа и си вика која будала испаднав со оние легендарни говори на самитот во Скопје кога ветуваше пустиот Рама дека Балканот ќе биде новата Скандинавија со неколку децениски мир и економски раст…

Заев исто така се истрча со такви говори кога сите не попарија снимките од Србија каде авиони, орли, мигови, тенкови фрчат накај Косово и онаа будала Вулин со закани за војна за пресметка за ова за она?!?!

Вака ли ќе ги креваме платите на балканот?! Вака ли ќе ловиме инвеститори?! Вака ли ќе тргаме граници?! Вака ли ќе одиме на море во Албанија, на езеро во Охрид и на скијање на Копаоник?!

Вака може само пак да си останеме со стаповите во рацете и пак да се иселуваме како што правиме 30 години. Аман Вучичу реши бре човече, ќе бидеш ли новиот Џинџиќ или новиот Милошевиќ, имај храброст и фати еднаш правец и оди по тој пат, не си играј мајтап со цел свет…

loading...

Pokemon: Destiny Deoxys Episode Full

AnimeFLV: Bungou Stray Dogs (Dub) anime episode 12 online free at https://animeflv.uk english dubbed anime

AnimeFreak: Black Lagoon anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak bleach

GoGoAnime: ABCiee Working Diary anime episode 12 online free at https://gogoanime.be anime websites

Tawk: https://tawk.to/animeflixnl

Nootheme: https://nootheme.com/forums/users/animefreakws/