ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

ПРИКАЗНАТА НА ДАНЕЛА ЗА ДОНАТОРИТЕ И Е ЕДНА ДОБРО ОБМИСЛЕНА, РАСИПАНА И ОЧАЈНА ФИНТА ДА ГИ ИЗМАНИПУЛИРА СКОПЈАНИ

Кој е крив што Скопје доцна се украсува и слабо е украсено? Не е Данела, туку донаторите кои малце дале и задоцниле…

Кој ќе биде крив што Скопје нема да добие 200 нови автобуси и што нема да добие бесплатен превоз? Донаторите секако, кои нема да помогнат доволно за да им помогнат на Скопјани…

Данела ништо не е крива, таа само апелира за помош и што е она крива што сите се себични и лоши и не го сакаат Скопје?!?!

Ова е нејзиниот план како да се спаси од тоа што нема да ги оствари ветувањата со кои дојде на позицијата мајка на градот.

Цел нејзин мандат има да се изнаслушаме за тие пусти донатори, целата вина ќе биде свртена кон себичните злобни богаташи кои не сакале да му помогнат на Скопје. И меѓународната секако!

Она само ќе ја отфрла вината од себе и цели 4 години ќе се лигави и премета како змија, и така ќе си замине од власт, како најголем промашај во историјата на градот.

Секако делумно честа кај простите маси ќе си ја зачува со популистички потези за намалување цени на паркинзи и слично со што само ќе го дозакопа финансиски градот и јавните претпријатија.

Тешко на тој што ќе дојде после неа, градот нема да може да се оправи 10 години после оваа несреќа за Скопје.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime stream Horimiya (Dub)

AniWatch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime stream My Hero Academia Season 2 (Dub)

free anime Hunter x Hunter (2011)

Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside