„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава

ПРИМЕР ЗА СРЕЌЕН БРАК И НОРМАЛНА ДВОЈКА ИАКО СЕ МИЛИОНЕРИ: СОПРУГАТА НА МИТКО ЈАНЧЕВ НАПОЛНИ 38 ГОДИНИ!

Митко Јанчев и Веселка Јанчева се пример за десничарска двојка, значи семејни вредности – многу деца, без многу драми и скандали, приземни и нормални, за скромни сепак да не се лажеме, луѓето се милионери и си ги заработиле парите и нека си уживаат во нив, но сепак се многу хумани и помагаат на многу луѓе тоа го знае цело Кавадарци.

Многу е симпатично што се пие дома кај Јанчеви, значи многу е јасно нема тука многу дилеми, Изворска негазирана, Кожувчанка газирана, тоа од води, сокче Синалко, а алкохол, пиво Лајфер германско пиво и Македонско пиво. Сигурно имаат и винарија ама уште не сме ја дознале.

Јанчеви се влезени и во угостителство, па во Моклиште имаат етно ресторан а во Скопје го имаат Центар Бар поранешен Мекдоналдс на рекорд.

loading...

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on the Dreaming World! (https://4anime.biz/m/BGKY) Episode Full

AnimeBee: Free! - Iwatobi Swim Club anime episode 12 online free at https://animebee.to anime

Hidamari Sketch x SP (https://animepahe.cc/m/Jl4a) Episode 2

Nhattao: https://nhattao.com/members/user2877460.2877460/

Google: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1DIUd3uwqJsW4WzTZ2yATwOqDGu3aToNH&usp=sharing