МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ПОРТАЛИ И НОВИНАРИ ЈА ИЗВРТУВААТ ДЕНЕШНАТА ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ, СЛУШНЕТЕ ЈА САМИТЕ И ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА НЕ СЕ ТОЧНИ МАНИПУЛАЦИИТЕ
(ВИДЕО) ПОВЕЌЕ ПОРТАЛИ И НОВИНАРИ ЈА ИЗВРТУВААТ ДЕНЕШНАТА ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ, СЛУШНЕТЕ ЈА САМИТЕ И ЌЕ ВИДИТЕ ДЕКА НЕ СЕ ТОЧНИ МАНИПУЛАЦИИТЕ

ПРОДОЛЖУВАТ ЛУДОРИИТЕ НА ВМРОВЦИТЕ – БЛИЗОК РОДНИНА НА МИЦКОВСКИ ПРЕГАЗИЛ ЖЕНА ВО СТРУМИЦА, ПОТОА ПРАВЕЛ НАПОРИ ДА ИЗБЕГНЕ ОДГОВОРНОСТ!

Извесен Јорданчо од Струмица, близок роднина на лидерот на ВМРО ДПМНЕ, сопруг на сестрата на сопругата на Мицковски, по македонски баџанак, направил тешка сообраќајка синоќа во Струмица, прегазил жена и нанел тешки телесни повреди. Потоа дознаваме дека правел напори да се спаси од одговорност.

Среќа што го нема Наќе Чулев на чело на ВМРО ДПМНЕ инаку и од оваа лудорија ќе се спасел како што Мицковски проба да се спаси за своите лудории во кафаните и теретаните.

loading...

Watch anime online for free at AniWatch free anime

Azumanga Daioh: The Animation (https://animepahe.cc/m/jW4) Episode 26

Website https://animekisa.in: Watch Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu animekisa Episode 12 animekisa

Website https://gogoanime.be: Watch Gantz gogoanime Episode 13 haikyuu gogoanime

Experiment: https://experiment.com/users/animeflixnl

Myspace: https://myspace.com/animeflixnl