АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

ПРОФЕСОРКА МИРЈАНА МАЛЕСКА: ПЕТРЕ ЗАСЛУЖУВА ДА ПОБЕДИ ВО ВТОР КРУГ

ЗЕЛЕНИЛО
Во мојата зграда во еден од локалите е изборниот штаб на СДСМ, така што немаше бегање-ми дадоа изборна програма на кандидатот за Карпош и две подебели публикации Чекор по чекор и Програма 2021-2025 потпишани од Петре Шилегов. Фала им, добро што ми дадоа. Освен “Орце Николов” која гледам дека одлично ја направија, со пешачки и велосипедски патеки, не бев информирана што друго се уредува во градот.

Ме интересираше па ги исчитав публикациите.

Со документи, фотографии, планови, податоци и аргументи, наведени се сите завршени проекти и проектите што ќе се реализираат, за кои еве јавно честитам на градот и на Петре. Да не ги редам сите, многу ме израдува проектот за парк по течение на Вардар, спроти Карпош 4, каде Скопјани пешачат.

И…да ја скратам приказната, во првиот круг за градоначалник на Скопје, води Даниела? Врз основа на што ја доби и можеби ќе ја задржи предноста во изборната трка? Поим немам…..

Мирјана Малеска, фб пост

loading...

Website https://animeflix.nl: Watch Rilakkuma and Kaoru (Dub) animeflix Episode 13 one piece animeflix

4Anime: Stitch! (Dub) anime episode 26 online free at https://4anime.biz anime online

Project A-ko: Uncivil Wars Episode 2

AnimeKisa: Shakugan no Shana S: OVA Series anime episode 4 online free at https://animekisa.in animes online

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real