АНТИ ВАКСЕРИТЕ ЌЕ СЕ ПОТЕПААТ САМИТЕ: ОД 340 БОЛНИ ОД КОВИД КОИ СЕ В БОЛНИЦА 81 % СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ, ОД УМРЕНИТЕ, 78% СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ
АНТИ ВАКСЕРИТЕ ЌЕ СЕ ПОТЕПААТ САМИТЕ: ОД 340 БОЛНИ ОД КОВИД КОИ СЕ В БОЛНИЦА 81 % СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ, ОД УМРЕНИТЕ, 78% СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ
БУГАРСКИОТ ПРЕМИЕР Е 20 ГОДИНИ ВО БРАК СО АМЕРИКАНКА СО КОЈА ИМА ТРИ ДЕЦА, ТАА СО СВОЈАТА МАЈКА ИМА СЛАТКАРНИЦА ВО ЦЕНТАРОТ НА СОФИЈА, ПРАВИ СЛАТКИ БЕЗ ГЛУТЕН
БУГАРСКИОТ ПРЕМИЕР Е 20 ГОДИНИ ВО БРАК СО АМЕРИКАНКА СО КОЈА ИМА ТРИ ДЕЦА, ТАА СО СВОЈАТА МАЈКА ИМА СЛАТКАРНИЦА ВО ЦЕНТАРОТ НА СОФИЈА, ПРАВИ СЛАТКИ БЕЗ ГЛУТЕН
ПЕНДАРОВСКИ БЕШЕ ВО ПРАВО, ПЕТКОВ ПОТСЕТУВА НА ЗАЕВ И ЦИПРАС: НИЕ НА БАЛКАНОТ СИТЕ ТРЕБА ДА СИ ЈА ПРОМЕНИМЕ СВЕСТА, МНОГУ МИ БЕШЕ СРАМ НА ХАРВАРД КОГА СЕ КОРИСТЕШЕ ТЕРМИНОТ БАЛКАНИЗАЦИЈА ЗА ДА СЕ ОПИШЕ ОПШТЕСТВЕН ХАОС
ПЕНДАРОВСКИ БЕШЕ ВО ПРАВО, ПЕТКОВ ПОТСЕТУВА НА ЗАЕВ И ЦИПРАС: НИЕ НА БАЛКАНОТ СИТЕ ТРЕБА ДА СИ ЈА ПРОМЕНИМЕ СВЕСТА, МНОГУ МИ БЕШЕ СРАМ НА ХАРВАРД КОГА СЕ КОРИСТЕШЕ ТЕРМИНОТ БАЛКАНИЗАЦИЈА ЗА ДА СЕ ОПИШЕ ОПШТЕСТВЕН ХАОС
БОРИСОВ: ПЕТКОВ НЕ МУ Е ДОРАСНАТ НА КОВАЧЕВСКИ, ПРИМЕТИВ ДЕКА МАКЕДОНСКИОТ ПРЕМИЕР Е МНОГУ ИТАР
БОРИСОВ: ПЕТКОВ НЕ МУ Е ДОРАСНАТ НА КОВАЧЕВСКИ, ПРИМЕТИВ ДЕКА МАКЕДОНСКИОТ ПРЕМИЕР Е МНОГУ ИТАР
БРАВО НОЛЕ - Ѓоковиќ купи 80 отсто од данска компанија за развој на третмани против Ковид-19
БРАВО НОЛЕ - Ѓоковиќ купи 80 отсто од данска компанија за развој на третмани против Ковид-19
(ВИДЕО) ПЕТКОВ: Често доаѓам во Македонија, мојата кума е Македонка
(ВИДЕО) ПЕТКОВ: Често доаѓам во Македонија, мојата кума е Македонка
МАКЕДОНЦИТЕ ВОЗАТ КАКО МАНИЈАЦИ - МВР за 24 ЧАСА ПОДНЕСЕ 140 КАЗНИ ЗА ВОЗЕЊЕ БРЗО, БЕЗ ПОЈАС, ПИЈАНИ, БЕЗ ВОЗАЧКА, ПОМИНУВАЊЕ НА ЦРВЕНО, НЕ ПРОПУШТАЊЕ ПЕШАЦИ, ЗБОРУВАЊЕ НА МОБИЛЕН, НЕ КОРИСТЕЊЕ ЖМИГАВЕЦ...
МАКЕДОНЦИТЕ ВОЗАТ КАКО МАНИЈАЦИ - МВР за 24 ЧАСА ПОДНЕСЕ 140 КАЗНИ ЗА ВОЗЕЊЕ БРЗО, БЕЗ ПОЈАС, ПИЈАНИ, БЕЗ ВОЗАЧКА, ПОМИНУВАЊЕ НА ЦРВЕНО, НЕ ПРОПУШТАЊЕ ПЕШАЦИ, ЗБОРУВАЊЕ НА МОБИЛЕН, НЕ КОРИСТЕЊЕ ЖМИГАВЕЦ...
(ВИДЕО) БОЈКО БОРИСОВ СЕ ПОШЕГУВА: СЕГА ЌЕ СПИЈАМ МИРНО ДЕКА МАКЕДОНИЈА НЕМА ДА НЕ НАПАДНЕ
(ВИДЕО) БОЈКО БОРИСОВ СЕ ПОШЕГУВА: СЕГА ЌЕ СПИЈАМ МИРНО ДЕКА МАКЕДОНИЈА НЕМА ДА НЕ НАПАДНЕ

ПРВ ГАФ НА ДАШТЕВСКИ КАКО ШЕФ НА ДИК: МУ ДОЗВОЛИ НА МИЦКОВСКИ ДА ПРАВИ ПАРТИСКИ ПР ВО ПРОСТОРИИТЕ НА ДИК?!?!

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ денеска правеше некаква партиска ПР посета на просториите на ДИК?!?! Во кое својство беше тој денеска таму? Дека шефот на ДИК е на предлог на ВМРО ДПМНЕ па сега ДИК е партиска сопственост на ВМРО ДПМНЕ и таму Мицковски може да прави посети, инспекции, пресови, ПР сеанси?!?!?

Мицковски не е носител на никаква државна функција ниту е новинар да присуствува на прес, па што мајка бара Даштевски да го прима во посета?!?!?

Ова е само знак дека Груевизмот се уште цвета како систем во ВМРО ДПМНЕ и тие уште не можат да прават разлика меѓу партија и држава, институции и партија, тотално се изгубени во просторот и времето!!!

loading...

watch anime online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Fairy Tail Episode 171

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 18

anime online The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

My Hero Academia Season 2 Episode 22

GoGoAnime My Hero Academia