(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

ПРВ ГАФ НА ДАШТЕВСКИ КАКО ШЕФ НА ДИК: МУ ДОЗВОЛИ НА МИЦКОВСКИ ДА ПРАВИ ПАРТИСКИ ПР ВО ПРОСТОРИИТЕ НА ДИК?!?!

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ денеска правеше некаква партиска ПР посета на просториите на ДИК?!?! Во кое својство беше тој денеска таму? Дека шефот на ДИК е на предлог на ВМРО ДПМНЕ па сега ДИК е партиска сопственост на ВМРО ДПМНЕ и таму Мицковски може да прави посети, инспекции, пресови, ПР сеанси?!?!?

Мицковски не е носител на никаква државна функција ниту е новинар да присуствува на прес, па што мајка бара Даштевски да го прима во посета?!?!?

Ова е само знак дека Груевизмот се уште цвета како систем во ВМРО ДПМНЕ и тие уште не можат да прават разлика меѓу партија и држава, институции и партија, тотално се изгубени во просторот и времето!!!

loading...

GoGoAnime gogoanime1: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://gogoanime.be/m/p0Gk) Episode 13

AnimeFreak free anime: The Quintessential Quintuplets 2 (https://animefreak.ws/m/dv8g) Episode 12