ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ

РАБОТА ВО АНГЛИЈА – НА ФАРМИ ЗА ГРАДИНАРСКИ И ОВОШНИ КУЛТУРИ ПРОЦЕСОТ НА ФОРМАЛНО АПЛИЦИРАЊЕ ЗА 2022 – ЗАПОЧНА

АНГЛИЈА – РАБОТНА ВИЗА ЗА 6 МЕСЕЦИ – Т5 VISA
БЕСПЛАТНО АПЛИЦИРАЊЕ – брзо заминување за Англија.

ПРИЈАВИ СЕ ЗА ОНЛИНЕ ПРЕЗЕНТАЦИЈА – https://forms.gle/mY53J36xX88mZZhU6

ЈА ОТВАРАМЕ СЕЗОНА 2022 ГОДИНА и процесот на вработување на Македонски граѓани на земјоделски фарми во Англија.

Првите групи на Македонски работници треба да заминат за Англија во следните 2 –3 недели т.е очекуваме истите да бидат во Англија најкасно до 28 Април.

Фармите за кои вработуваме во моментов се :

Alan Baybutt & Sons LTD – https://alanbaybutt.com/
New Shoots
PDM Produce (UK) Ltd – https://www.pdmproduce.co.uk/
Cornish Labour Services Ltd
Dearnsdale Fruit – https://www.dearnsdalefruit.co.uk/
Laurence J Betts Limited – https://www.ljbetts.com/
Barway Services Ltd

* ВКУПЕН број на слободни места за овие фарми е 216

Покрај процесот на вработување во Македонија , Коузон истата програма ја пласира уште во неколку други Балкански држави.
Со основниот договор со партнерите, очекуваме да реализираме повеќе од 1.200 вработувања во периодот до Јули 2022 година

За да се вработите во Англија , со оваа т.н Т5 виза НЕ СЕ БАРА ПОЗНАВАЊЕ НА АНГЛИСКИОТ ЈАЗИК , не се бараат никакви посебни работни квалификации и претходно искуство.

Доколку сте заинтересирани за оваа понуда , Ве покануваме да не контактирате на е-маил [email protected] или https://forms.gle/mY53J36xX88mZZhU6

ПРВАТА ОНЛИНЕ ПРЕЗЕНТАЦИЈА за овогодишната програма ќе се одржи утре / вторник од 17.00 часот .

loading...

go88 chơi trên web Go88 - Huyền Thoại Nỗ Hũ Siêu To mẹo chơi go88

bảng vị sunwin sunwin energy and infra pvt ltd sunwin cổng 2