(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

РАБОТЕН СОСТАНОК НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ШИЛЕГОВ СО ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ НИКОЛОВСКИ ЗА ПЛАНОТ ЗА БОРБА ПРОТИВ КОРУПЦИЈАТА

Мерките од усвоениот План за борба против корупцијата, со посебен акцент на мерките со кои се опфатени општините, беа главна тема на денешниот работен состанок меѓу претседателот на ЗЕЛС и градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов, заменик-претседателот на Владата задолжен за борба против корупцијата и криминалот, одржлив развој и човечки ресурси, Ljupcho Nikolovski и извршната директорка на ЗЕЛС, Душица Перишиќ.

На средбата беше посочено дека борбата против корупцијата и криминалот е заедничка, и затоа од исклучителна важност е, во процесот да се вклучат сите чинители и да придонесат со навремено исполнување на задолженијата од Планот. Дел од предвидените мерки и активности општините треба директно да ги исполнат, а преостанатите се законски измени коишто ќе ја опфатат и локалната самоуправа.

loading...

AnimeFreak: She, The Ultimate Weapon: Another Love Song anime episode 2 online free at https://animefreak.ws animefreak my hero academia

Animepahe Watch english anime Online in HD for FREE

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

Sandiegoreader: https://www.sandiegoreader.com/users/kissanimemx/

Reddit: https://www.reddit.com/user/animeflixnl