Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

РАШЕЛА МИЗРАХИ МУ УПАТИ НА ЗАЕВ ДИРЕКТНА ЗАКАНА ЗА ЛИКВИДАЦИЈА: АКО ПРОДОЛЖИШ ВАКА ЌЕ ТИ СЕ ДЕСИ ПАК 27-МИ АПРИЛ, ЈАС ДА СУМ НА ТВОЕ МЕСТО БИ РАЗМИСЛИЛ ШТО ПРАВАМ!

Пратеничката Рашела Мизрахи во емисија на Алфа ТВ вечерва, му се закани на премиерот Заев:

– Знаете јас не би си играла со народот, тој може жестоко да возврати, да сум на местото на Зоран Заев јас не би размислила многу добро како ја делам правдата односно како селективно ја делам правдата и си играм со чувствата на народот, тој може жестоко да возврату!

Нам ни личи дека Рашела му упатува закана за ликвидација на премиерот дека пак ќе му се деси 27-ми април ако продолжат случаите против видни членови на ВМРО ДПМНЕ?!?!

КОЈ МОЖЕШЕ ОВА ДА ГО ОЧЕКУВА ОД ОВА ЖЕНЧЕ ОД 1 МЕТРО ВИСИНА, НО СИТЕ ОТРОВИ СЕ ПАКУВАНИ ВО МАЛИ ШИШЕНЦА…

loading...

4Anime Watch anime online, English anime online HD

AnimeDao: Ghost Slayers Ayashi (Dub) anime episode 25 online free at https://animedao.nl animedao god of highschool

Crazy World Episode Full

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Tetongravity: https://www.tetongravity.com/community/profile/KissAnimemx/

Emoneyspace: https://www.emoneyspace.com/forum/index.php?action=profile;u=568897