ДИРЕКТОРОТ НА ФОНДОТ ЗА ИНОВАЦИИ, КОСТА ПЕТРОВ ИМАШЕ НЕСРЕЌА И ГИ СКРШИ ДВЕТЕ РАЦЕ
ДИРЕКТОРОТ НА ФОНДОТ ЗА ИНОВАЦИИ, КОСТА ПЕТРОВ ИМАШЕ НЕСРЕЌА И ГИ СКРШИ ДВЕТЕ РАЦЕ
Шахпаска: Во Битола го отворивме и вториот Центар за поддршка на згрижувачки семејства, воведуваме нови социјални услуги како дел од социјалната реформа
Шахпаска: Во Битола го отворивме и вториот Центар за поддршка на згрижувачки семејства, воведуваме нови социјални услуги како дел од социјалната реформа
(ВИДЕО) Милевски: Еднакви услови за сите деца, после 60 години го реновиравме училиштето „Пецо Даскалот“ во Заполжани
(ВИДЕО) Милевски: Еднакви услови за сите деца, после 60 години го реновиравме училиштето „Пецо Даскалот“ во Заполжани
(ВИДЕО) СЕ ГРАДИ ПЕТТАТА МИНИ ХЕЦ ВО ЈП КОМУНАЛЕЦ КАВАДАРЦИ - МИТКО ЈАНЧЕВ НА ТЕРЕН
(ВИДЕО) СЕ ГРАДИ ПЕТТАТА МИНИ ХЕЦ ВО ЈП КОМУНАЛЕЦ КАВАДАРЦИ - МИТКО ЈАНЧЕВ НА ТЕРЕН
Заев: Крајната цел е да нема граници меѓу С. Македонија, Србија и Албанија
Заев: Крајната цел е да нема граници меѓу С. Македонија, Србија и Албанија
(ВИДЕО) МИТКО ЈАНЧЕВ - СЕМЕЈНИТЕ ВИНАРИИ КЕ ДОБИЈАТ ИЗЛОЖБЕН САЛОН
(ВИДЕО) МИТКО ЈАНЧЕВ - СЕМЕЈНИТЕ ВИНАРИИ КЕ ДОБИЈАТ ИЗЛОЖБЕН САЛОН
Денес во посета на Општина Кавадарци беше делегација на Мировниот корпус предводена од директорката Деборах Конер
Денес во посета на Општина Кавадарци беше делегација на Мировниот корпус предводена од директорката Деборах Конер
ЕДИ РАМА ИНСПИРАТИВЕН ВО СВОЈОТ ГОВОР: ГОСПОД МУ ДАЛ НА БАЛКАНОТ ДОВОЛНО РЕСУРСИ ЗА ЛУЃЕТО ДА ЖИВЕАТ ДОСТОИНСТВЕНО НО НИЕ ЛУЃЕТО МУ ПРКОСИМЕ НА ГОСПОД И СИ ШТЕТИМЕ САМИТЕ НА СЕБЕ
ЕДИ РАМА ИНСПИРАТИВЕН ВО СВОЈОТ ГОВОР: ГОСПОД МУ ДАЛ НА БАЛКАНОТ ДОВОЛНО РЕСУРСИ ЗА ЛУЃЕТО ДА ЖИВЕАТ ДОСТОИНСТВЕНО НО НИЕ ЛУЃЕТО МУ ПРКОСИМЕ НА ГОСПОД И СИ ШТЕТИМЕ САМИТЕ НА СЕБЕ

РАСИПАН ЛИЦЕМЕР – Не прифаќаше попишувачи, а повика протести и се слика со толпата

пишува: Арбен Зеќири, Цивил Медиа

Претдедателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ги засили сомнежите дека сите политички настани во земјава ги користи за партиски интереси. За некои настани им се спротиставува бидејќи ги организираат дежавните инстируции, а некои други ги пидржува, само бидејќи се против Владата, а притоа газејќи ги и неговите толку прокламирани “стравови и грижи” за граѓаните.

Мицкоски најави дека нема да прими дома и еден попишувач бидејќи сметаше дека тоа ќе биде опасно за здравјето, заради пандемијата. Со ова образложение тој побара и одложување на попис со закани за негов бојкот.

Но, пандемијата не му пречеше вчера да повика на протест во поддршка на обвинетите и осудените за терористичкиот напар во Собранието на 27 Април 2017 година. Денеска вурусот не го спречи да ги собира граѓаните во толпа, а и тој самиот да влезе среде нив и да се слика. Оваа не е прв пат, ВМРО-ДПМНЕ и нивниот претседател, Христијан Мицкоски да излезат против нивните ставови и да се демаскираат јавно.

loading...

WCOStream wcostream one piece: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 7 (https://wcostream.cc/m/zbPJ/ep-7)

GoGoAnime gogoanime twitter: Watch Attack on Titan Season 2 Episode 3