Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните

РЕШИ ДА ПОМАГА И СЕГА ЌЕ ОДИ ВО ЗАТВОР?!?! ГОСПОДЕ БОЖЕ – ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО МУ ВРАТИ НАРОДОТ НА ХУМАНИТАРЕЦОТ АЛИ ФЕВЗИ КОЈ ЦЕЛА ГОДИНА СОБИРАШЕ ДОНАЦИИ НО И ДОНИРАШЕ СО СВОИ ПАРИ, САКААТ ДА ГО ПРАЌААТ ВО ЗАТВОР?!?!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

Нема да ви се верува колку е клет и лош нашиот народ. Хуманитарецот Али Февзи цела година собираше донации и даваше од свој џеб но некој ги набедил оние кои добија помош дека Али им крадел од донациите и они сега ќе го праќаат во затвор?!?!

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-

Линк до оваа луда сторија на Слободен Печат. Што би рекол еден човек со коментар на фејсбук:

– За овој народ, само кради и пљачкај ќе бидеш ценет и главен, ако му помагаш народот ќе те уништи.

loading...

GoGoAnime: Die Now anime episode 16 online free at https://gogoanime.be anime gogo

Website https://animekisa.in: Watch Delinquent Detective animekisa Episode 2 animes online

AnimeFLV: Rizelmine anime episode 24 online free at https://animeflv.uk free anime online

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Player: https://player.me/animeflixnl/about

Gogoanimelol xtgem: http://gogoanimelol.xtgem.com/