(ВИДЕО) ЗАСТРАШУВАЧКИ СЦЕНИ НА НАТПРЕВАРОТ ДАНСКА - ФИНСКА, ФУДБАЛЕРОТ ЕРИКСЕН СЕ НИЧКОСА НА ТЕРЕН ОД СРЦЕВ УДАР, НО ЛЕКАРИТЕ ГО ВРАТИЈА ВО ЖИВОТ
(ВИДЕО) ЗАСТРАШУВАЧКИ СЦЕНИ НА НАТПРЕВАРОТ ДАНСКА - ФИНСКА, ФУДБАЛЕРОТ ЕРИКСЕН СЕ НИЧКОСА НА ТЕРЕН ОД СРЦЕВ УДАР, НО ЛЕКАРИТЕ ГО ВРАТИЈА ВО ЖИВОТ
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ МУ ДАДЕ БЛАГОДАРНИЦА НА БУГАРСКИОТ АМБАСАДОР ЗА НЕГОВОТО ЗАЛАГАЊЕ ДА СЕ ПРЕВЕНИРА КОВИД 19 КАЈ ДЕЦАТА
ВЕНКО ФИЛИПЧЕ МУ ДАДЕ БЛАГОДАРНИЦА НА БУГАРСКИОТ АМБАСАДОР ЗА НЕГОВОТО ЗАЛАГАЊЕ ДА СЕ ПРЕВЕНИРА КОВИД 19 КАЈ ДЕЦАТА
Мајката на Верица чие срце беше донирано, вработена во новата канцеларија на премиерот за контакт со граѓаните
Мајката на Верица чие срце беше донирано, вработена во новата канцеларија на премиерот за контакт со граѓаните
Австрија се надева на првата победа, С. Македонија на чудо
Австрија се надева на првата победа, С. Македонија на чудо
НИКОЛОВСКИ: Денеска заедно со Венко Филипче и Петре Шилегов присуствувавме на 6 Конгрес на Сојузот на Ромите на Македонија.
НИКОЛОВСКИ: Денеска заедно со Венко Филипче и Петре Шилегов присуствувавме на 6 Конгрес на Сојузот на Ромите на Македонија.
(ВИДЕО) Американците го избраа македонскиот дрес за најубав на Европското првенство
(ВИДЕО) Американците го избраа македонскиот дрес за најубав на Европското првенство
ФФМ НЕМА ОБВРСКА ДА ГО ПОЧИТУВА ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА, ВЕЛИ БУЈАР ОСМАНИ ЗА ЖАЛБАТА НА ГРЦИЈА ДО УЕФА
ФФМ НЕМА ОБВРСКА ДА ГО ПОЧИТУВА ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА, ВЕЛИ БУЈАР ОСМАНИ ЗА ЖАЛБАТА НА ГРЦИЈА ДО УЕФА
ГОРАН СДК: Утре, ако Заев реши да се повлече од политиката, Мицкоски нема да има што да зборува, оти не видовме дека има што да понуди?!
ГОРАН СДК: Утре, ако Заев реши да се повлече од политиката, Мицкоски нема да има што да зборува, оти не видовме дека има што да понуди?!

РЕШИ ДА ПОМАГА И СЕГА ЌЕ ОДИ ВО ЗАТВОР?!?! ГОСПОДЕ БОЖЕ – ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО МУ ВРАТИ НАРОДОТ НА ХУМАНИТАРЕЦОТ АЛИ ФЕВЗИ КОЈ ЦЕЛА ГОДИНА СОБИРАШЕ ДОНАЦИИ НО И ДОНИРАШЕ СО СВОИ ПАРИ, САКААТ ДА ГО ПРАЌААТ ВО ЗАТВОР?!?!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

Нема да ви се верува колку е клет и лош нашиот народ. Хуманитарецот Али Февзи цела година собираше донации и даваше од свој џеб но некој ги набедил оние кои добија помош дека Али им крадел од донациите и они сега ќе го праќаат во затвор?!?!

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-

Линк до оваа луда сторија на Слободен Печат. Што би рекол еден човек со коментар на фејсбук:

– За овој народ, само кради и пљачкај ќе бидеш ценет и главен, ако му помагаш народот ќе те уништи.

loading...

WCOStream anime stream: Wonder Egg Priority (https://wcostream.cc/m/QWkw) Episode 12

AnimeTV watch anime dub: My Hero Academia 2 (Dub) Episode 25