Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

РЕЖИМСКО-МАФИЈАШКИТЕ КУРТОНИ НЕСАКАЈЌИ И НЕСВЕСНО И ГО ДАДОА НАЈГОЛЕМИОТ КОМПЛИМЕНТ НА ВЛАДАТА НА ЗАЕВ

Според режимско мафијашките куртони на Алфа, најголем скандал во моментов во земјава за денеска било што министерот на МВР Оливер Спасовски го згрешил името на манастирот во кој денеска бил на посета.

Ете, тоа е во моментов најголем скандал. Ова е најголемиот комплимент за оваа влада и стигна несакајќи и несвесно токму од најголемите нејзини непријатели кои со лажни вести ја рушат, но и тие некогаш немаат оружје во рацете кога владата ќе се потруди да работи според законите и да му служи на народот 24/7.

Еј тоа било скандал над скандалите?!?! Камо среќа такви скандали да беа скандал на денот во 12-те години режим на ВМРО ДПМНЕ а не претепани новинари, затворени телевизии, убиени деца на митинзи, кренати со динамит згради на политички противници, уапсени лидери на политички партии со местенки со пари во торба, мини војни во Куманово со 10 убиени полицајци итн итн итн…

loading...

Space Dandy (Dub) (https://4anime.biz/m/9MjX) Episode 13

Website https://animetv.cc: Watch The Girl From the Other Side: Siúil, a Rún animetv Episode Full free anime

AniWatch: Mousou Kagaku Series: Wandaba Style (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro watch anime online

https://animeflv.uk animeflv

Blogfreely: https://blogfreely.net/kissanimemx/kissanime-watch-anime-online

Pinterest: https://www.pinterest.com/gogoanimelol