СТОМАТОЛОЗИТЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ОСТВАРИЈА СРЕДБА СО ДИРЕКТОРОТ НА ФОНД ЗА ЗДРАВСТВО
СТОМАТОЛОЗИТЕ СПЕЦИЈАЛИСТИ ОСТВАРИЈА СРЕДБА СО ДИРЕКТОРОТ НА ФОНД ЗА ЗДРАВСТВО
Ковачевски: Oд Скопје до Лондон ќе бараме луѓе, за да ѝ помогнеме на државата
Ковачевски: Oд Скопје до Лондон ќе бараме луѓе, за да ѝ помогнеме на државата
БОМБА НА ТАЧИ: Мнозинството може да стигне до 70 пратеници
БОМБА НА ТАЧИ: Мнозинството може да стигне до 70 пратеници
(ВИДЕО) Заев: Прва стратешка француска инвестиција во енергетскиот сектор, Соларен парк „Стипион“ еден од најголемите во Европа
(ВИДЕО) Заев: Прва стратешка француска инвестиција во енергетскиот сектор, Соларен парк „Стипион“ еден од најголемите во Европа
И ГОЦА СЕ СВРТЕ ПРОТИВ ГРУЈО - Јанкулоска сведочеше за плацевите на Водно на Груевски: Некогаш донаторите ги даваа парите на Груевски, во партиското седиште имаше сеф во секоја просторија!
И ГОЦА СЕ СВРТЕ ПРОТИВ ГРУЈО - Јанкулоска сведочеше за плацевите на Водно на Груевски: Некогаш донаторите ги даваа парите на Груевски, во партиското седиште имаше сеф во секоја просторија!
ЕВЕ КАКО ВМРО ЈА ПЉАЧКАЛО ДРЖАВАТА: Чинговски сведочеше дека како поштар доставувал пакети за ВМРО-ДПМНЕ, се сомнева дека во некои имало и пари
ЕВЕ КАКО ВМРО ЈА ПЉАЧКАЛО ДРЖАВАТА: Чинговски сведочеше дека како поштар доставувал пакети за ВМРО-ДПМНЕ, се сомнева дека во некои имало и пари
Реакција на Павле Трајанов на изјавата на Христијан Мицкоски
Реакција на Павле Трајанов на изјавата на Христијан Мицкоски
Imuno Aktiv - Борете се за вашиот имунитет со најсилниот германски бренд Doppelherz
Imuno Aktiv - Борете се за вашиот имунитет со најсилниот германски бренд Doppelherz

САМКА ИБРАИМОСКИ: ПОЧИТУВАН СОВЕТНИК НА ОПШТИНА КОЧАНИ, НЕ ТИ ДОЛИКУВА ТОА ШТО ФРЛАШ МАСЛО НА ОГНОТ НАМЕСТО ДА ГО ГАСИШ!

Samka Ibraimoski

Ova poraka ja pisuvam na sovetnikot na opstina Kocani,Venko Krstevski.Pocituvan sovetnik,oko za oko,zab za zab,ne dolikuva na sovetnik koj gi prestavuva gradjanite vo Opstinata,namesto da go gasite pozarot, Vie frlate ogan,sto treba da napravime po vase,megjuetnicka omraza,kade ne vodi toa, vo greska si sovetnice,za se mora da ima razbiranje tolerancija i pocit edni kon drugi,za sekoj sto napravil greska ce si odgovara ima institucii,vie kako sovetnik treba da bidete primer za sozivot i za pomaganje na site gradjani vo Opstinata bez razlika od koja etnicka zaednica dovadja,toa e vasata obvrska kako sovetnik,i da dadete predlozi vo interes na gradjanite,mojata poraka do vas bidete sovetnik vo prav smisol i pomognete na siromasnite posebno na Romite koi vi davaat glasovi da bidete sovetnici,i mnogu dobro znaete kako ziveat i opstanuvaat vo ova tesko vreme,nevraboteni diskriminirani i siromasni,vasite poraki ne ne vodat za sozivot,bidete primer kako nezavisen sovetnik da bidte sekogas so gradjanite,tie go davaat glasot za sekoj edne sovetnik,mislam deka ova moja poraka ke ja procitate i ke razmislete poinaku,pozdrav do site Kocancani od site zaednici koi ziveat vo vasiot grad.

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch anime online 4Anime My Hero Academia (Dub)

4Anime DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24

4Anime Death Note (Dub) Episode 30

anime websites Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

free anime online 4Anime Pokémon Journeys: The Series