АНА ПЕТРОВСКА: НЕ СЕ ТОЧНИ НАПИСИТЕ ДЕКА СУМ ПОВИКАЛА ДА НЕ СЕ ГЛАСА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ
АНА ПЕТРОВСКА: НЕ СЕ ТОЧНИ НАПИСИТЕ ДЕКА СУМ ПОВИКАЛА ДА НЕ СЕ ГЛАСА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ
СДСМ СКОПЈЕ: АРСОВСКА НЕ ЗНАЕ НИ КОЛКАВ Е БУЏЕТОТ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ, А СЕ КАНДИДИРА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК
СДСМ СКОПЈЕ: АРСОВСКА НЕ ЗНАЕ НИ КОЛКАВ Е БУЏЕТОТ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ, А СЕ КАНДИДИРА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК
Заев: Ја зголемуваме ефикасноста во решавање на проблемите на граѓаните преку нови онлајн алатки
Заев: Ја зголемуваме ефикасноста во решавање на проблемите на граѓаните преку нови онлајн алатки
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ПЛАНЕТАРИУМОТ НА МКЦ ГО ОПРЕМУВАМЕ ПО НАЈНОВИТЕ ТЕХНОЛОШКИ СТАНДАРДИ, СКОПЈЕ МОРА ДА ПРОДОЛЖИ НАПРЕД
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ПЛАНЕТАРИУМОТ НА МКЦ ГО ОПРЕМУВАМЕ ПО НАЈНОВИТЕ ТЕХНОЛОШКИ СТАНДАРДИ, СКОПЈЕ МОРА ДА ПРОДОЛЖИ НАПРЕД
Заев - Бесими: Планот за забрзан економски раст е продолжение на успешните политики за достигнување раст на БДП над 5%, 12 милијарди евра инвестиции и 156.000 нови работни места
Заев - Бесими: Планот за забрзан економски раст е продолжение на успешните политики за достигнување раст на БДП над 5%, 12 милијарди евра инвестиции и 156.000 нови работни места
Арсовска има бугарско државјанство, тврди пратеничката Славјанка од СДСМ
Арсовска има бугарско државјанство, тврди пратеничката Славјанка од СДСМ
ШИЛЕГОВ: ПОЖАРОТ КАЈ БАРАКИТЕ НА ОСНОВЕН СУД Е ИЗГАСНАТ, НЕМА ЖРТВИ И ПОВРЕДЕНИ, НЕМА ОШТЕТЕНИ ВАЖНИ ДОКУМЕНТИ КОИ НЕ СЕ ДИГИТАЛИЗИРАНИ
ШИЛЕГОВ: ПОЖАРОТ КАЈ БАРАКИТЕ НА ОСНОВЕН СУД Е ИЗГАСНАТ, НЕМА ЖРТВИ И ПОВРЕДЕНИ, НЕМА ОШТЕТЕНИ ВАЖНИ ДОКУМЕНТИ КОИ НЕ СЕ ДИГИТАЛИЗИРАНИ
САРАЧИНИ: „ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО ПОБЕДАТ ВМРОВЦИТЕ?“ Закани со убиства, бесење, прогони, затвор, ќотек, судења по кратка постапка…
САРАЧИНИ: „ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО ПОБЕДАТ ВМРОВЦИТЕ?“ Закани со убиства, бесење, прогони, затвор, ќотек, судења по кратка постапка…

САМО ВО ЗАЕВА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА МОЖЕ ВМРОВСКИ ТЕРОРИСТА ДА ПЕЕ ЗА НОВА ГОДИНА НА НАЈГЛЕДАНАТА ТВ ЕМИСИЈА, НАМЕСТО ДА СКАПУВА ВО ТЕМНИ ЗАНДАНИ

Главна ѕвезда на Преспав за нова година беше Владо Јовановски, еден од водачите на Заедничка Македонија.

Само Заев може да биде толкав демократа и искулиран, што човекот што хушкаше народ да го претепа и убие не само што не го пикна во затвор па дури и му дозволува да биде главен глумец на најгледаната тв емисија на тв.

Да беше Грујо на местото на Заев, овој војводата сега ќе рибаше плочки во седмо крило во Идризово и ќе им пееше само на цимерите во тоа влажната и скапана зандана и така ќе си дремеше едно 10ка со кромид… А како што е алкос и при стар можеше и тамо да го види господ… Ама Заев каков што го знаеме, на сите им простува, голема душа и срце има како поп е во политиката, ама небањатите пак го нарекуваат диктатор, затоа сите им се смеат…

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Shin Koihime†Musou: Otome Tairan animeflv Episode 12 animeflv

WCOStream: Bakugan: Armored Alliance (Dub) anime episode 51 online free at https://wcostream.cc anime online

AnimeHeaven: I'm Standing on a Million Lives (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro anime stream

https://aniwatch.pro watch animes

Bcaquaria: https://www.bcaquaria.com/members/animefreakws.58728/#about

Threadless: https://www.threadless.com/@gogoanimelol/activity