Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност

БАНАЛНО

Заев одговара на новинар дека е банално прашањето дали немало поспособен од него во СДСМ.

А еден куп медиуми, меѓу нив и такви кои се декларираат како професионални, ја извртуваат изјавата и ја лажат јавноста дека „банално“ се однесувало на оставките за пожарот во Тетово и на жртвите.

Гори ФБ и Твитер, од политичар, преку дежурен експерт до инфлуенсер, секој има понешто да каже за „баналноста“ на Заев.
Во меѓувреме, Апасиев јавно лаже дека 200.000 Македонци одбиле да се попишат, а таа лага се пренесува без да биде проверена ниту предизвикана од еден куп медиуми. И, никому ништо, никој не се буни.

Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност.

loading...

K: SEVEN STORIES "Memory of RED - BURN -" Episode Full

Watch Save Me! Lollipop Episode 13

AnimeDao: Dash! Kappei anime episode 50 online free at https://animedao.nl animedao tower of god

AniWatch: Super Dragon Ball Heroes Big Bang Mission anime episode 17 online free at https://aniwatch.pro anime online

Gogoanimelol webflow: https://gogoanimelol.webflow.io/

Yourlisten: http://yourlisten.com/animefreakws