Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

САШКО НИКОЛОВ: Граѓаните на Ново Село конечно ќе можат да дишат слободно и да живеат во чиста околина

Долгогодишниот проблем со големата колекторска цевка која пред повеќе од 40 години е поставена на стариот мост кон бањата Кежовица ќе биде заменета.

Денес заедно со Јп Исар, после неколку месеци истражување на пазарот за квалитетна промена на колекторската цевка, направивме план за во наредниот период комплетно да ја промениме.
Дополнително ќе ја анализираме и можноста за приклучување на канализациската мрежа на 15-те куќи кои сè уште не се приклучени. Набргу, првиот впечаток за секој посетител на Штип нема да бидат фекалиите кои истекуваа и непријатна миризба, туку културното наследство во најстарата населба во градот.

Ваш,
Градоначалник,
Д-р Сашко Николов

loading...

Website https://animekisa.in: Watch Ojamajo Doremi Sharp Movie animekisa Episode Full anime stream

Parasite Dolls Episode 3

Website https://animeflix.nl: Watch Cells at Work! (Dub) animeflix Episode 13 animeflix haikyuu

Website https://animefreak.ws: Watch Mahou Shoujo Lalabel: Umi ga Yobu Natsuyasumi animefreak Episode Full anime freak site

Community snapwire: https://community.snapwire.co/user/animefreakws

Sites google: https://sites.google.com/view/aniwatch-official/home