(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски

САШО ЈАНКОСКИ: На 31 Октомври ќе го зададеме финалниот удар за нова ПОБЕДА, затоа што сме #НајдобротоЗаВевчани!

💁🏻‍♂️ Живееме во систем на управување каде слободата на изразување на секој еден е приоритет, без разлика на неговата критичка мисла.
✅ Изминатите 4 години се работаше со голем интензитет и континуирано на проекти кои се од значителна важност за вевчанци. За тоа сведочат делата насекаде околу нас. Тоа мора да продолжи, а за да продолжи треба да дадеме масовна поддршка на прогресивните политики кои водат напред.
🔙 Задоволувањето на личните интереси значи назадување на Вевчани.
Во минатото сме сведоци за тоа како на грбот и маката на граѓаните се задоволуваа сопствените апетити.
🤝 ДА СЕ #ОБЕДИНИМЕ за да продолжиме напред! Времето на уцени и притисоци заврши! Поткупот нема да помине, бидејќи ние тоа нема да го дозволиме. Вевчани е бескомпромисно во борбата за владеењето на правото и слободата. Заедно сплотени сме секогаш посилни.
👉🏻 Не постои ниту едно оправдување кое може да застане зад сето она што за нивното владеење ни се случуваше, а не ни гарантираат со ништо ново дека истото нема да се повтори.
Верувам дека оваа битка ќе ја добиеме, бидејќи слободарскиот дух во вевчанецот живее во секој еден.
✊🏻 На 31 Октомври ќе го зададеме финалниот удар за нова ПОБЕДА, затоа што сме #НајдобротоЗаВевчани!✅

loading...

Assemble Insert (Dub) (https://animebee.to/m/5b9r) Episode 2

Website https://kissanime.mx: Watch God Eater Prologue kissanime Episode Full konosuba kissanime

Watch anime online for free at Animepahe anime

AnimeTV: BELLE anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv streaming online

Website https://animedao.nl: Watch The Three Musketeers (Dub) animedao Episode Summary gleipnir animedao