Бислимовски: За 98,8 отсто од домаќинствата просечната цена на струјата ќе се зголеми за 7,4 отсто
Бислимовски: За 98,8 отсто од домаќинствата просечната цена на струјата ќе се зголеми за 7,4 отсто
Ковачевски: Јавниот сектор треба да има поголеми плати, согласно методологија за раст и зголемена продуктивност
Ковачевски: Јавниот сектор треба да има поголеми плати, согласно методологија за раст и зголемена продуктивност
Маричиќ: Пред нас се многу предизвици, важно е да останеме на европскиот пат
Маричиќ: Пред нас се многу предизвици, важно е да останеме на европскиот пат
Спасовски: Се преземаат интензивни мерки за говорот на омраза
Спасовски: Се преземаат интензивни мерки за говорот на омраза
Парното греење во Скопје ќе го преземе државата, кажа премиерот Димитар Ковачевски денеска одговарајќи на пратенички прашања во Собранието
Парното греење во Скопје ќе го преземе државата, кажа премиерот Димитар Ковачевски денеска одговарајќи на пратенички прашања во Собранието
Мираковска: ЕП дава јасна поддршка на земјава за евроинтеграцијата – во донесениот документ внесени македонските црвени линии
Мираковска: ЕП дава јасна поддршка на земјава за евроинтеграцијата – во донесениот документ внесени македонските црвени линии
Ковачевски: Не треба да има предвремени избори, Владата се грижи за националните интереси и за достоинството на граѓаните
Ковачевски: Не треба да има предвремени избори, Владата се грижи за националните интереси и за достоинството на граѓаните
Јовева: Европскиот парламент дава целосна поддршка за почеток на преговорите
Јовева: Европскиот парламент дава целосна поддршка за почеток на преговорите

СДСМ ГИ ОДБИ ПРЕДЛОЗИТЕ НА ВМРО ДА СЕ УБУТААТ ВО ВЛАДАТА ПРЕКУ ТРУПА: Криминалот и корупцијата се експертизата на ВМРО-ДПМНЕ, избори ќе има во 2024 година

Експертизата на ВМРО-ДПМНЕ се криминалот и корупцијата.

Тоа е потврдено со бројни судски пресуди како што се предметите Титаник, Тенк, Тврдина – Таргет, Плацови на Водно каде се изречени правосилни затворски казни за голем број функционери од ВМРО-ДПМНЕ.

Таму, пред судовите треба раководството на ВМРО-ДПМНЕ да дава своја експертиза.

ВМРО-ДПМНЕ продолжува со своето деструктивно однесување, Мицкоски ја покажува својата немоќ и безидејност.

Избори ќе има во 2024 година и тоа е затворено прашање

loading...

go88 dang nhap Go88 - Link Game Bài Trực Tuyến Đổi Thưởng Hot Nhất 2022 app hack go88

nhà cái sunwin trung quốc nổ hũ sunwin SunWin Cổng game bài đổi thưởng số 1