Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

СДСМ ЃОРЧЕ: За само 3 години вложивме над 7 милиони евра во развој на руралниот дел на Ѓорче Петров

Преку сериозен и одговорен пристап вложуваме во капитални проекти кои носат локален економски раст и рамномерен регионален развој. Волково е пример за одличната соработка на централната и локалната власт.
За само 3 години вложивме над 7️⃣ милиони евра во развој на руралниот дел на Ѓорче Петров:
✅Нова спортска сала во ООУ ,,Јоаким Крчоски“
✅Нова детска градинка
✅Кружен тек во средсело Волково
✅Реконструиран пат кон с. Кучково во должина од 1,5 км
✅Асфалтирани улица 20 и 22 во должина од 2,5 км
✅Асфалтирани и бехатонирани 50-тина помали улици, од кои 15 км со општински средства
✅Доградба на ООУ ,,Тихомир Милошевски“
✅Поставена фекална канализација во должина од 33 км, во моментов се поставува мрежа од 7 км
✅Ново ЛЕД осветлување…
СДСМ го има најдоброто за Ѓорче Петров
Продолжуваме да работиме со граѓаните за граѓаните…

loading...

Website https://wcostream.cc: Watch Life Lessons with Uramichi-Oniisan wcostream Episode 9 watch anime free

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

Website https://animefreak.ws: Watch Hoshizora Kiseki animefreak Episode Full anime websites

Website https://animeflix.nl: Watch Afro Samurai (Dub) animeflix Episode 5 animeflix black butler

Xclams xwiki: http://xclams.xwiki.org/xwiki/bin/view/XWiki/gogoanimelol

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/gogoanimelol/