ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!

СДСМ: Губитникот Мицкоски е изгубен во лагата. Вчера неговите пратеници во Собранието не ја гласаа Националната стратегија за спречување на корупцијата а вечерва отишол на телевизиско гостување да глуми загриженост за корупцијата во земјава. Оди и лаже, тоа е Мицкоски!

Христијан Мицкоски вечерва призна што му бил проблемот – составот на Парламентот, реагираат од СДСМ.

– Со тоа тој призна дека правеше сѐ да ги блокира економските мерки. Мицкоски помири се, ти не си ниту пратеник, а твојата партија е малцинство во Парламентот.

Губитникот Мицкоски е изгубен во лагата. Вчера неговите пратеници во Собранието не ја гласаа Националната стратегија за спречување на корупцијата а вечерва отишол на телевизиско гостување да глуми загриженост за корупцијата во земјава. Оди и лаже, тоа е Мицкоски.

Лаже Мицкоски и дека ВМРО-ДПМНЕ помагала за време на пандемијата. И тој и ВМРО-ДПМНЕ за време на целата пандемија сѐ што правеше беше кршење на мерките, поткопување на здравствениот систем и груба и безобразна злоуптреба на починатите и заболените од КОВИД 19.

Тој вечерва сам изусти дека политичарите треба да се слуги на народот. Така е Мицкоски, единствената вистина која ја изговори можеби ќе те освести. Но, човек кој себеси се нарекува бранител на криминалот, не може да биде слуга на народот.

Затоа Мицкоски никогаш нема да биде добар политичар, затоа граѓаните постојано го казнуваат, се вели во вечерашното соопштение на владејачката СДСМ.

loading...

Website https://animepahe.cc: Watch You're Under Arrest animepahe Episode 4 dubbed anime

Website https://animeheaven.pro: Watch In Search of the Lost Future animeheaven Episode 12 arifureta anime heaven

Website https://animeflix.nl: Watch Yukikaze animeflix Episode 5 attack on titan animeflix

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Community windy: https://community.windy.com/user/animeflixnl

Hahalolo: https://www.hahalolo.com/u/60dbe9c8424eb16e276c5761