АНТИВАКСЕРИТЕ ЌЕ СЕ ПОТЕПААТ САМИТЕ: ОД 340 БОЛНИ ОД КОВИД КОИ СЕ ВО БОЛНИЦА ВО ЗЕМЈАВА, 81 % СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ, ОД УМРЕНИТЕ, 78% СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ
АНТИВАКСЕРИТЕ ЌЕ СЕ ПОТЕПААТ САМИТЕ: ОД 340 БОЛНИ ОД КОВИД КОИ СЕ ВО БОЛНИЦА ВО ЗЕМЈАВА, 81 % СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ, ОД УМРЕНИТЕ, 78% СЕ НЕВАКЦИНИРАНИ
БУГАРСКИОТ ПРЕМИЕР Е 20 ГОДИНИ ВО БРАК СО АМЕРИКАНКА СО КОЈА ИМА ТРИ ДЕЦА, ТАА СО СВОЈАТА МАЈКА ИМА СЛАТКАРНИЦА ВО ЦЕНТАРОТ НА СОФИЈА, ПРАВИ СЛАТКИ БЕЗ ГЛУТЕН
БУГАРСКИОТ ПРЕМИЕР Е 20 ГОДИНИ ВО БРАК СО АМЕРИКАНКА СО КОЈА ИМА ТРИ ДЕЦА, ТАА СО СВОЈАТА МАЈКА ИМА СЛАТКАРНИЦА ВО ЦЕНТАРОТ НА СОФИЈА, ПРАВИ СЛАТКИ БЕЗ ГЛУТЕН
ПЕНДАРОВСКИ БЕШЕ ВО ПРАВО, ПЕТКОВ ПОТСЕТУВА НА ЗАЕВ И ЦИПРАС: НИЕ НА БАЛКАНОТ СИТЕ ТРЕБА ДА СИ ЈА ПРОМЕНИМЕ СВЕСТА, МНОГУ МИ БЕШЕ СРАМ НА ХАРВАРД КОГА СЕ КОРИСТЕШЕ ТЕРМИНОТ БАЛКАНИЗАЦИЈА ЗА ДА СЕ ОПИШЕ ОПШТЕСТВЕН ХАОС
ПЕНДАРОВСКИ БЕШЕ ВО ПРАВО, ПЕТКОВ ПОТСЕТУВА НА ЗАЕВ И ЦИПРАС: НИЕ НА БАЛКАНОТ СИТЕ ТРЕБА ДА СИ ЈА ПРОМЕНИМЕ СВЕСТА, МНОГУ МИ БЕШЕ СРАМ НА ХАРВАРД КОГА СЕ КОРИСТЕШЕ ТЕРМИНОТ БАЛКАНИЗАЦИЈА ЗА ДА СЕ ОПИШЕ ОПШТЕСТВЕН ХАОС
БОРИСОВ: ПЕТКОВ НЕ МУ Е ДОРАСНАТ НА КОВАЧЕВСКИ, ПРИМЕТИВ ДЕКА МАКЕДОНСКИОТ ПРЕМИЕР Е МНОГУ ИТАР
БОРИСОВ: ПЕТКОВ НЕ МУ Е ДОРАСНАТ НА КОВАЧЕВСКИ, ПРИМЕТИВ ДЕКА МАКЕДОНСКИОТ ПРЕМИЕР Е МНОГУ ИТАР
БРАВО НОЛЕ - Ѓоковиќ купи 80 отсто од данска компанија за развој на третмани против Ковид-19
БРАВО НОЛЕ - Ѓоковиќ купи 80 отсто од данска компанија за развој на третмани против Ковид-19
(ВИДЕО) ПЕТКОВ: Често доаѓам во Македонија, мојата кума е Македонка
(ВИДЕО) ПЕТКОВ: Често доаѓам во Македонија, мојата кума е Македонка
МАКЕДОНЦИТЕ ВОЗАТ КАКО МАНИЈАЦИ - МВР за 24 ЧАСА ПОДНЕСЕ 140 КАЗНИ ЗА ВОЗЕЊЕ БРЗО, БЕЗ ПОЈАС, ПИЈАНИ, БЕЗ ВОЗАЧКА, ПОМИНУВАЊЕ НА ЦРВЕНО, НЕ ПРОПУШТАЊЕ ПЕШАЦИ, ЗБОРУВАЊЕ НА МОБИЛЕН, НЕ КОРИСТЕЊЕ ЖМИГАВЕЦ...
МАКЕДОНЦИТЕ ВОЗАТ КАКО МАНИЈАЦИ - МВР за 24 ЧАСА ПОДНЕСЕ 140 КАЗНИ ЗА ВОЗЕЊЕ БРЗО, БЕЗ ПОЈАС, ПИЈАНИ, БЕЗ ВОЗАЧКА, ПОМИНУВАЊЕ НА ЦРВЕНО, НЕ ПРОПУШТАЊЕ ПЕШАЦИ, ЗБОРУВАЊЕ НА МОБИЛЕН, НЕ КОРИСТЕЊЕ ЖМИГАВЕЦ...
(ВИДЕО) БОЈКО БОРИСОВ СЕ ПОШЕГУВА: СЕГА ЌЕ СПИЈАМ МИРНО ДЕКА МАКЕДОНИЈА НЕМА ДА НЕ НАПАДНЕ
(ВИДЕО) БОЈКО БОРИСОВ СЕ ПОШЕГУВА: СЕГА ЌЕ СПИЈАМ МИРНО ДЕКА МАКЕДОНИЈА НЕМА ДА НЕ НАПАДНЕ

СДСМ: Мицкоски застана зад својот ментор Груевски, за него „27 април“ е само виц

СДСМ излегоа со реакција по повод деншното сведочење за настаните од „27 април“ на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. Од СДСМ велат дека Мицкоски се однесува исто како Груевски, и дека за него случајот е само виц.

„Христијан Мицкоски, единствениот кој е на браникот на криминалот, денеска застана зад насилството од 27 април.

Мицкоски денеска застана зад својот ментор осудениот криминалец во бегство Никола Груевски, првообвинет во судскиот случај „организатори на 27 април“.

Што навистина Мицкоски мисли за крвавиот четврток најдобро зборува тоа што денеска во судницата ширел хумор и како што тој вели „се обидел да биде вицкаст“

За Мицкоски насилството, обидот за убиство на пратеници и новинари е виц.

Ете тоа е Мицкоски, секогаш на браникот на насилството и криминалот, никогаш на страната на граѓаните.

Затоа доживува шест изборни порази за три години, затоа уште долго останува во опозиција.

Му порачуваме на Мицкоски дека ова е уште еден пораз за него, одговорност за сите за насилството на 27-ми април мора да има и ќе има, вклучително и за организаторите“, соопштија од СДСМ.

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

english dubbed anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

Naruto: Shippuden (Dub) Episode 493

Black Clover (Dub)

Attack on Titan Final Season

aniwatcher The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat