ТУРИСТИТЕ НЕМА ДА ЈА ПОСЕТУВААТ БИТОЛА САМО ТРАНЗИТНО Христо Кондовски се сретна со битолските угостители
ТУРИСТИТЕ НЕМА ДА ЈА ПОСЕТУВААТ БИТОЛА САМО ТРАНЗИТНО Христо Кондовски се сретна со битолските угостители
НОВА КАРТИЧКА ЗА БРЗ КЕШ Кондовски вели дека производот ги надминува стандардите на класичните кредитни картички
НОВА КАРТИЧКА ЗА БРЗ КЕШ Кондовски вели дека производот ги надминува стандардите на класичните кредитни картички
ЗАЕВ ДОБИ ПОДДРШКА ОД ПРВИОТ МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ, МАЛЕСКИ: Помирувањето и историската вистина одат заедно
ЗАЕВ ДОБИ ПОДДРШКА ОД ПРВИОТ МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ, МАЛЕСКИ: Помирувањето и историската вистина одат заедно
ГОСПОДЕ МИЛИ БОЖЕ - ЕКС ДИРЕКТОРОТ НА ДРЖАВНА ОНКОЛОГИЈА, ТВРДИ ДЕКА ПАНДЕМИЈАТА СО КОРОНА Е СВЕТСКИ ЗАГОВОР??!?!
ГОСПОДЕ МИЛИ БОЖЕ - ЕКС ДИРЕКТОРОТ НА ДРЖАВНА ОНКОЛОГИЈА, ТВРДИ ДЕКА ПАНДЕМИЈАТА СО КОРОНА Е СВЕТСКИ ЗАГОВОР??!?!
СКОПСКИ ВОДОВОД: 🔬Нова лабораторија за молекуларна микробиологија со ПЦР детекција во реално време
СКОПСКИ ВОДОВОД: 🔬Нова лабораторија за молекуларна микробиологија со ПЦР детекција во реално време
БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ: Знаев дека Геро е вљубен во Заев ама не очекувавав вакви последици од таа невозвратена љубов!
БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ: Знаев дека Геро е вљубен во Заев ама не очекувавав вакви последици од таа невозвратена љубов!
Заев и семејството се попишаа во Струмица
Заев и семејството се попишаа во Струмица
(ВИДЕО) ЛИДЕРОТ НА МЛАДИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ВО СТРУМИЦА, КОЦИРОВ: СО КОСТАДИН КОСТАДИНОВ ЌЕ ГИ ИСПОЛНИМЕ СИТЕ БАРАЊА И ПОТРЕБИ НА МЛАДИТЕ ВО СТРУМИЦА!
(ВИДЕО) ЛИДЕРОТ НА МЛАДИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ВО СТРУМИЦА, КОЦИРОВ: СО КОСТАДИН КОСТАДИНОВ ЌЕ ГИ ИСПОЛНИМЕ СИТЕ БАРАЊА И ПОТРЕБИ НА МЛАДИТЕ ВО СТРУМИЦА!

СДСМ му одговори на Мицкоски дека и да се качи на Месечината не може да избега од поразите на ВМРО-ДПМНЕ

Според владејачката партија, Мицкоски е докажан губитник, „предводник на докажано криминална и режимска партија“
Да се качи и на Месечината, космонаутот Христијан Мицкоски нема да избега од поразите и криминалите на неговата партија, возвратија од СДСМ откако опозицискиот лидер изјави денеска дека од Месечината се наѕираат предвремени парламентарни избори во земјава.

„Христијан Мицкоски е докажан губитник, предводник на докажано криминална и режимска партија. Последните јавно објавени информации во неколку медиуми покажуваат дека соработникот на Мицкоски, Антонио Милошоски бил осуден за кривични дела во Германија во 2004 и 2005 година, а овде, во државата се водат и судски процеси против него, како и кон повеќе актуелни и поранешни пратеници на ВМРО-ДПМНЕ. Граѓаните знаат дека во ВМРО-ДПМНЕ силно е присутна криминално-режимската матрица и затоа оваа партија е шест пати поразувана на избори и затоа уште долго ќе остане во опозиција“,

се наведува во реакција на СДСМ по изјавата на Мицкоски.

loading...

Infini-T Force Episode 12

AnimeFreak: Sunny Ryoko anime episode 48 online free at https://animefreak.ws animes online

AnimeHeaven: Uchuusen Sagittarius anime episode 77 online free at https://animeheaven.pro animeheaven bna

Animepahe: Zombie-Loan anime episode 11 online free at https://animepahe.cc anime sites

Ello: https://ello.co/gogoanimelol

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30