БРАВО - СДСМ: За 10 месеци отворивме 13 детски градинки, ги зголемивме платите за воспитувачките и негувателките
БРАВО - СДСМ: За 10 месеци отворивме 13 детски градинки, ги зголемивме платите за воспитувачките и негувателките
БРАВО - Рекордерката Дрита Исљами наградена со 100.000 денари од Град Скопје
БРАВО - Рекордерката Дрита Исљами наградена со 100.000 денари од Град Скопје
НАУМОВСКИ: Од септември, дополнителни 90 места за деца во објектот Детелинка на градинката Росица. Изградбата на трите занимални влегува во својата завршница.
НАУМОВСКИ: Од септември, дополнителни 90 места за деца во објектот Детелинка на градинката Росица. Изградбата на трите занимални влегува во својата завршница.
Од 82-та седница на Владата: Предлогот за законски измени за повисока еколошка такса за нафтените деривати одат на усвојување во Собранието
Од 82-та седница на Владата: Предлогот за законски измени за повисока еколошка такса за нафтените деривати одат на усвојување во Собранието
ВО ТЕТОВСКА ГОРНА ЧАРШИЈА СЕ СТАВА ФЕКАЛНА И АТМОСФЕРСКА КАНАЛИЗАЦИЈА
ВО ТЕТОВСКА ГОРНА ЧАРШИЈА СЕ СТАВА ФЕКАЛНА И АТМОСФЕРСКА КАНАЛИЗАЦИЈА
(ВИДЕО) ПАНЧЕВ: НЕ СЕ ПОСРАМОТИВМЕ НА ЕВРОПСКОТО, ИГРАВМЕ УБАВ ФУДБАЛ И ТОА Е ГОЛЕМА РАБОТА
(ВИДЕО) ПАНЧЕВ: НЕ СЕ ПОСРАМОТИВМЕ НА ЕВРОПСКОТО, ИГРАВМЕ УБАВ ФУДБАЛ И ТОА Е ГОЛЕМА РАБОТА
(ВИДЕО) ЕДИ РАМА Е МЕГА ЦАР, ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО КАЖА НА ДЕНЕШНИОТ ПРЕС ВО СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ЕДИ РАМА Е МЕГА ЦАР, ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО КАЖА НА ДЕНЕШНИОТ ПРЕС ВО СКОПЈЕ
КАФАНСКО ИНТЕРВЈУ НА ТЕЛМА: Водителката Сања Васиќ цел саат со лични коментари ги девалвираше сите одговори на премиерот Заев, а пак прашањата и беа како на вмровска пијандурка пред кооперација...
КАФАНСКО ИНТЕРВЈУ НА ТЕЛМА: Водителката Сања Васиќ цел саат со лични коментари ги девалвираше сите одговори на премиерот Заев, а пак прашањата и беа како на вмровска пијандурка пред кооперација...

СДСМ му одговори на Мицкоски дека и да се качи на Месечината не може да избега од поразите на ВМРО-ДПМНЕ

Според владејачката партија, Мицкоски е докажан губитник, „предводник на докажано криминална и режимска партија“
Да се качи и на Месечината, космонаутот Христијан Мицкоски нема да избега од поразите и криминалите на неговата партија, возвратија од СДСМ откако опозицискиот лидер изјави денеска дека од Месечината се наѕираат предвремени парламентарни избори во земјава.

„Христијан Мицкоски е докажан губитник, предводник на докажано криминална и режимска партија. Последните јавно објавени информации во неколку медиуми покажуваат дека соработникот на Мицкоски, Антонио Милошоски бил осуден за кривични дела во Германија во 2004 и 2005 година, а овде, во државата се водат и судски процеси против него, како и кон повеќе актуелни и поранешни пратеници на ВМРО-ДПМНЕ. Граѓаните знаат дека во ВМРО-ДПМНЕ силно е присутна криминално-режимската матрица и затоа оваа партија е шест пати поразувана на избори и затоа уште долго ќе остане во опозиција“,

се наведува во реакција на СДСМ по изјавата на Мицкоски.

loading...

AnimeFreak animefreak boku no hero: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! (https://animefreak.ws/m/Gdwr) Episode 3

AnimeHeaven animeheaven dragon ball super: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 9