(ВИДЕО) Ковачевски и Груби во Сарај: Со 49,7 милиони евра од ТАВ програмата реализираме инфраструктурни проекти за реалните потреби на граѓаните
(ВИДЕО) Ковачевски и Груби во Сарај: Со 49,7 милиони евра од ТАВ програмата реализираме инфраструктурни проекти за реалните потреби на граѓаните
ЦУК: Стојанче Ангелов на состанок на Комитетот за отпорност на НАТО во Брисел
ЦУК: Стојанче Ангелов на состанок на Комитетот за отпорност на НАТО во Брисел
(ВИДЕО) СДСМ ПРИЛЕП: 7 месеци лаги и лажни ветувања на ВМРО ДПМНЕ и градоначалникот Борче Јовчески
(ВИДЕО) СДСМ ПРИЛЕП: 7 месеци лаги и лажни ветувања на ВМРО ДПМНЕ и градоначалникот Борче Јовчески
Петков: Не можам сам да го кренам ветото за Северна Македонија, ќе мора да има процедура во институциите и сите да се произнесат
Петков: Не можам сам да го кренам ветото за Северна Македонија, ќе мора да има процедура во институциите и сите да се произнесат
ОВАА ЖЕНА НЕМА СРАМ, ДУРИ НИ МИЦКОВСКИ НЕ Е ТОЛКУ ЗАБЕГАН: СПОРЕД ПОРТАЛОТ СДК, ЗА ДА НЕ Ѝ СЕ ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА, АРСОВСКА ГО СЛАВЕШЕ САМА СО ПОЖАРНИКАРИТЕ НИВНИОТ ПРАЗНИК
ОВАА ЖЕНА НЕМА СРАМ, ДУРИ НИ МИЦКОВСКИ НЕ Е ТОЛКУ ЗАБЕГАН: СПОРЕД ПОРТАЛОТ СДК, ЗА ДА НЕ Ѝ СЕ ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА, АРСОВСКА ГО СЛАВЕШЕ САМА СО ПОЖАРНИКАРИТЕ НИВНИОТ ПРАЗНИК
Не престануваат дојавите за бомби, повеќе од 100 училишта низ Србија се префрлија онлајн
Не престануваат дојавите за бомби, повеќе од 100 училишта низ Србија се префрлија онлајн
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција

СДСМ: Ништо ново од Мицковски, не слушнавме ниту еден став за прашањата кои се важни за граѓаните и за државата, на пример не кажа кој е неговиот став за недела неработен ден или пак за зголемување на минималната плата?

Ништо ново од Мицкоски, нема став за прашањата важни за граѓаните и државата

Граѓаните може да се уверат дека нема ништо ново ниту во ВМРО – ДПМНЕ ниту кај Христијан Мицкоски.

Не слушнавме ниту еден став за прашањата кои се важни за граѓаните и за државата.

На пример Мицкоски не кажа кој е неговиот став за недела неработен ден или пак за зголемување на минималната плата?

Зошто ВМРО-ДПМНЕ го блокираше законот за работни односи во Собранието?

Молк од Мицкоски за повеќе суштински прашања од интерес на граѓаните.

Се добива впечаток дека и самиот тој е незадоволен од себе си па мораше на интревју да го дообјаснува неговиот настап на Конгресот пред само неколку дена.

Останува да видиме уште колку интервјуа ќе му бидат потребни на Мицкоски да се дообјаснува.

Празни збори и флоскули не се политика, тоа е време да го научи Мицкоски.

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

How NOT to Summon a Demon Lord Ω

4Anime Death Note Episode 37

Attack on Titan Final Season (Dub)

animes online How NOT to Summon a Demon Lord Ω

Redo of Healer

tải go88