(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“
(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“
ОВА Е НАЈГОЛЕМ ПОДАРОК ЗА 30 ГОДИНИ НЕЗАВИСНОСТ - ОД ИЗВОР НА БЕГАЛЦИ ДО БЕЗБЕДЕН РАЈ ЗА ОНИЕ КОИ БЕГААТ ОД ВОЈНИ - НАШАТА ХУМАНОСТ ОДЕКНА ВО СВЕТСКИТЕ ВЕСНИЦИ
ОВА Е НАЈГОЛЕМ ПОДАРОК ЗА 30 ГОДИНИ НЕЗАВИСНОСТ - ОД ИЗВОР НА БЕГАЛЦИ ДО БЕЗБЕДЕН РАЈ ЗА ОНИЕ КОИ БЕГААТ ОД ВОЈНИ - НАШАТА ХУМАНОСТ ОДЕКНА ВО СВЕТСКИТЕ ВЕСНИЦИ
ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ГЕНЕРАЛОТ И ДА НЕ ЧУВА ОД ПОЖАРИ И ДА КРШИ ЌЕРАМИДИ УШТЕ 50 ГОДИНИ
ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ГЕНЕРАЛОТ И ДА НЕ ЧУВА ОД ПОЖАРИ И ДА КРШИ ЌЕРАМИДИ УШТЕ 50 ГОДИНИ
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: МОРАМ ДА ГО ПОФАЛАМ МИТКО ЈАНЧЕВ, ЧОВЕКОТ СО СВОИ ЛОКАЛНИ СИЛИ УГАСИ ТРИ ГОЛЕМИ ПОЖАРИ КОИ СЕ ЗАКАНУВАА ДА ГО УНИШТАТ ЦЕЛ КОЖУВ
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: МОРАМ ДА ГО ПОФАЛАМ МИТКО ЈАНЧЕВ, ЧОВЕКОТ СО СВОИ ЛОКАЛНИ СИЛИ УГАСИ ТРИ ГОЛЕМИ ПОЖАРИ КОИ СЕ ЗАКАНУВАА ДА ГО УНИШТАТ ЦЕЛ КОЖУВ
Димитров: Нон-пејперот е балканска ујдурма. Дури ни јазикот не соодвествува на англиската граматика
Димитров: Нон-пејперот е балканска ујдурма. Дури ни јазикот не соодвествува на англиската граматика
КОГА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ГО ИМАШ ТРАМП, НАЈГОЛЕМАТА БУДАЛА КОЈА СЕДЕЛА ВО БЕЛАТА КУЌА: Најмоќниот американски генерал два пати тајно се јавил во Пекинг. Се плашел дека Трамп ќе направи војна со Кина, објавени транскрипти
КОГА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ГО ИМАШ ТРАМП, НАЈГОЛЕМАТА БУДАЛА КОЈА СЕДЕЛА ВО БЕЛАТА КУЌА: Најмоќниот американски генерал два пати тајно се јавил во Пекинг. Се плашел дека Трамп ќе направи војна со Кина, објавени транскрипти
БРАВО СДСМ - ПОСЛЕ 6 ГОДИНИ ВО ПРИЛЕП СЕ ВРАЌА ФУДБАЛОТ НА ГОЛЕМА ВРАТА!!!
БРАВО СДСМ - ПОСЛЕ 6 ГОДИНИ ВО ПРИЛЕП СЕ ВРАЌА ФУДБАЛОТ НА ГОЛЕМА ВРАТА!!!
ИНТЕРВЈУ ФИЛИПОВСКИ: За секој квадрат нов бетон во Аеродром ќе има двојно повеќе зеленило
ИНТЕРВЈУ ФИЛИПОВСКИ: За секој квадрат нов бетон во Аеродром ќе има двојно повеќе зеленило

СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ

По спроведените испитувања на јавното мислење, по истражувањата и анализите во рамки на органите на партијата и секако по консултација со членовите, вечерва на седница на Извршниот одбор, беа дефинирани уште пет кандидати за градоначалници од редовите на #СДСМ 👇

1. Тони Делков – Неготино;
2. Борче Георгиевски – Гази Баба;
3. Јасмина Гулевска – Могила;
4. Звонко Пекевски – Берово;
5. Даниел Крстевски – Ранковце;

Заедно со граѓаните ја создаваме најдобрата кадровска понуда за секоја општина.
На нешто помалку од три месеци пред изборите имаме потврдени кандидати во 35 општини, односно веќе имаме потврдени кандидати за повеќе од една третина од сите општини во државата.
Машината на СДСМ е во погон, неуморно работи во сиот овој изминат период.

СДСМ го носи најдоброто за секој општина, најдоброто за нашата држава и тоа е препознаено и од граѓаните.
Затоа расте довербата на граѓаните, затоа СДСМ има убедливо водство на сите релевантни анкети.

loading...

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe: Water Spider Monmon anime episode Full online free at https://animepahe.cc english dubbed anime

KissAnime: Outburst Dreamer Boys anime episode 11 online free at https://kissanime.mx kiss animes

Website https://twistmoe.net: Watch Spring and Chaos twistmoe Episode Full watch anime online

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/gogoanimelol

Experiment: https://experiment.com/users/kkissanime