Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
АД ЕСМ ПОНУДИ ЦЕНА ОД 48Е/МWh, ЦЕНИТЕ НА БЕРЗИТЕ ДОСТИГНУВААТ ДО 360Е/MWh
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
(АУДИО) Нефи Усеини пцуе новинарка која го прашува за „спорни“ тендери, ЗНМ го осуди испадот
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
Заменик министер Алиу: Мирното решавање на конфликтите е предуслов за развој на здрава средина
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
ПРИ СУДАР НА ВОЗ СО КАМИОН ВО МИСУРИ, САД, ЗАГИНАА ТРОЈЦА А РАНЕТИ СЕ 50 ПАТНИЦИ
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
(ВИДЕО) Посета на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и деканот на Факултетот за безбедност, Никола Дујовски на кампот за обука во Лазарополе
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Почна обележувањето со ладна пластика на пешачките премини на сообраќајниците во Автокоманда
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ
Претседателот на Собранието Талат Џафери, оствари средба со европратениците, членови на Мешовитиот парламентарен комитет – Република Северна Македонија и ЕУ

СДСМ: Срамно, ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски наместо да се извинат пред јавноста, наместо да се покајат, тие осудените насилници ги нарекуваат херои и уставобранители и бараат нивно ослободување

Срамно, ВМРО-ДПМНЕ стои зад насилниците од 27 април

Потести пред затворите во Прилеп и Штип, на петгодишнината од крвавиот четврток, покажуваат дека ВМРО ДПМНЕ не се променила. До денеска ВМРО-ДПМНЕ стои зад насилствата и насилниците од 27 април.

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски наместо да се извинат пред јавноста, наместо да се покајат, тие осудените насилници ги нарекуваат херои и уставобранители и бараат нивно ослободување.

Срамно е да се тврди дека тие биле осудени само затоа што биле Македонци како што тврди првиот човек на правната комисија на ВМРО-ДПМНЕ, Тони Менкиновски, уште посрамно е да се тврди дека некој бранел Устав со насилен упад во Собрание вооружен со метални палки и огнено оружје.

Ништо не се менува во ВМРО-ДПМНЕ, тоа е истата насилничка и режимска партија која е на браникот на криминалот.

А насилници никогаш нема да бидат уставобранители.

loading...

go88 demo quy luật bầu cua go88 go88 pro

game bài sunwin truc tuyen bắt cầu tài xỉu sunwin sunwin cổng 2