ФАО: Европа и Централна Азија се обврзуваат да обезбедат сигурнa исхрана, одржливи и инклузивни земјоделско-прехранбени системи
ФАО: Европа и Централна Азија се обврзуваат да обезбедат сигурнa исхрана, одржливи и инклузивни земјоделско-прехранбени системи
УБЕДЛИВО НАЈДОБАР МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ ДОСЕГА - Бесими најави помош за граѓаните: Следуваат нови антикризни мерки
УБЕДЛИВО НАЈДОБАР МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ ДОСЕГА - Бесими најави помош за граѓаните: Следуваат нови антикризни мерки
МОНТИ ПАЈТОН ТРАГИ КОМЕДИЈА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ: ГРАДОНАЧАЛНИКОТ СТОЈКОСКИ И ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ МИЦКОВСКИ ДРЖЕА ПРЕС ЗА ПРОЕКТ ФИНАНСИРАН ОД ВЛАДАТА КОЈА ЈАПЛУКААТ И РУШАТ 24/7
МОНТИ ПАЈТОН ТРАГИ КОМЕДИЈА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ: ГРАДОНАЧАЛНИКОТ СТОЈКОСКИ И ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ МИЦКОВСКИ ДРЖЕА ПРЕС ЗА ПРОЕКТ ФИНАНСИРАН ОД ВЛАДАТА КОЈА ЈАПЛУКААТ И РУШАТ 24/7
МИЦКОВСКИ: АКО ДОЈДЕМЕ НИЕ НА ВЛАСТ, ВОЈНАТА ВО УКРАИНА ЌЕ ЗАПРЕ И ЌЕ НАЈДЕМЕ ЈАГЛЕН И НАФТА ВО ОВЧЕ ПОЛЕ И НЕМА ДА ИМА ИНФЛАЦИЈА!
МИЦКОВСКИ: АКО ДОЈДЕМЕ НИЕ НА ВЛАСТ, ВОЈНАТА ВО УКРАИНА ЌЕ ЗАПРЕ И ЌЕ НАЈДЕМЕ ЈАГЛЕН И НАФТА ВО ОВЧЕ ПОЛЕ И НЕМА ДА ИМА ИНФЛАЦИЈА!
ЕСКАЛИРА ФРУСТРАЦИЈАТА А СО ТОА И РЕЧНИКОТ НА ВМРО ДПМНЕ: ОТКАКО ГО ПРАТИЈА ЏАФЕРИ ВО БАРДОВЦИ НА ЛЕЧЕЊЕ, ДЕНЕСКА ГО НАРЕКОА ПРЕМИЕРОТ БУДАЛА
ЕСКАЛИРА ФРУСТРАЦИЈАТА А СО ТОА И РЕЧНИКОТ НА ВМРО ДПМНЕ: ОТКАКО ГО ПРАТИЈА ЏАФЕРИ ВО БАРДОВЦИ НА ЛЕЧЕЊЕ, ДЕНЕСКА ГО НАРЕКОА ПРЕМИЕРОТ БУДАЛА
БРАВО СДСМ: Покрај заштедите, ќе скратиме уште 100 милиони евра непродуктивни трошоци од Буџетот
БРАВО СДСМ: Покрај заштедите, ќе скратиме уште 100 милиони евра непродуктивни трошоци од Буџетот
БАЈДЕН ПОВЛЕЧЕ ПОТЕГ КОЈ ГО ПРОМЕНИ ТЕКОТ НА ВОЈНАТА ВО УКРАИНА И МОЖЕ ДА И ДОНЕСЕ ПОБЕДА НА УКРАИНА ПРОТИВ РУСИЈА
БАЈДЕН ПОВЛЕЧЕ ПОТЕГ КОЈ ГО ПРОМЕНИ ТЕКОТ НА ВОЈНАТА ВО УКРАИНА И МОЖЕ ДА И ДОНЕСЕ ПОБЕДА НА УКРАИНА ПРОТИВ РУСИЈА
ПОТОПУВАЊЕТО НА РУСКИОТ БРОД МОСКВА Е ЛОША ВЕСТ ЗА АМЕРИКАНЦИТЕ, ЕВЕ ЗОШТО
ПОТОПУВАЊЕТО НА РУСКИОТ БРОД МОСКВА Е ЛОША ВЕСТ ЗА АМЕРИКАНЦИТЕ, ЕВЕ ЗОШТО

СЕ БИЛО ГЛУМА, ВМРОВЦИТЕ НАМЕРНО ГО ПРЕДИЗВИКАЛЕ ИНЦИДЕНТОТ ЗА ПОЛИТИЧКИ ПОЕНИ

Градоначалникот на Штип од редовите на ВМРО – ДПМНЕ, Иван Јорданов, денеска направил преседан во штипската клиничка болница, затоа што го „прескокнал” целото раководство на болницата – и директорот, и главната сестра и дежурниот доктор кои преку претставници на кабинетот му препорачале да не доаѓа во визита на првороденото бебе само неколку часа по породувањето, туку тоа да го стори утре.

Сепак, Јорданов се појавил пред вратите на болницата во 1 часот и 30 минути, иако во 1 часот и 5 минути директорот на болницата доктор Ален Георгијев на неговата секретарка телефонски ѝ кажал дека протоколот и препораките од медицинските лица се во посета да се дојде подоцна, или во текот на утрешниот ден, затоа што бебето е родено само пред неколку часови.

-Се гледаше дека свесно сакаат да направат инцидент. Ова е преседан – да го прескокнат и директорот и началникот и дежурниот лекар, и да дојдат на визита, иако телефонски на претставничка на неговиот кабинет и кажав да дојдат утре или подоцна вечерва, но не веднаш по породувањето. Ги оставиле подароците и си заминале, вели директорот на штипската болница доктор Ален Георгијев за „Слободен печат“.

Градоначалникот на Штип претходно се пожали дека не му бил дозволен влез во болницата денеска на традиционалната посета и носење подароци за првороденото бебе. Јорданов во ова виде политика и реваншизам и се пожали дека иако бил уредно најавен, останал пред затворените врати на болницата и не му било дозволено да ги достави подароците од општината.

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

stream anime online My Hero Academia Season 4

sites to watch anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Death Note (Dub) Episode 31

anime online AnimeDao Naruto: Shippuden

tải go88