БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

СЕ ВАКЦИНИРАШЕ И ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ ВО ЗЕМЈАВА, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ГАЗИ БАБА, БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ

💉Ја примив првата доза од вакцината Синофарм, откако претходно се пријавив на веб станата за термин. Се чувствувам одлично и среќен сум што сум еден од илјадниците граѓани кој на овој начин помагаат во заштитата на колективното здравје.

Мојата граѓанска должност ја извршив. Ве охрабрувам да се пријавите во процесот на вакцинација преку веб страната www.vakcinacija.mk.

Сите вакцини се безбедни и допринесуваат во процесот за борба со овој вируст, создавајќи колективен имунитет со кој сите ние ќе бидеме заштитени. Колку побрзо се вакцинираме, толку побрзо животот ќе се врати во нормала.

loading...

AnimeDao watch anime dub: Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 188 (https://animedao.nl/m/NVV/ep-188)

WCOStream the flintstones wcostream: Black Clover Episode 170