(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор

СЕ ЗАКАНИЈА СО ПРОТЕСТ ПРЕД ВЛАДАТА – ЕЛИТНИТЕ СПОНЗОРУШИ ДАДОА УЛТИМАТУМ КАМЧЕВ ДА БИДЕ ПУШТЕН ДО КРАЈ НА АВГУСТ ИЛИ ВЛАДАТА ДА ИМ ПОМОГНЕ СО ВАУЧЕРИ ЗА ШОПИНГ ВО СОЛУН И ОДМОР НА МИКОНОС

– ПА ТРЕБА ЛИ И НИЕ ДА ОДИМЕ НА ОДМОР И НА ШОПИНГ ИЛИ НИЕ НЕ СМЕ ОД КРВ И МЕСО?!?! – порачаа елитните спонзоруши во групата СЛОБОДА ЗА ЈОРДАН КАМЧЕВ.

– ИЛИ ВЛАДАТА ДА ГО ПУШТИ КАМЧЕВ ДО КРАЈ НА АВГУСТ ЗА ДА ФАТИМЕ НЕКОЈ ОД ЛАСТ МИНУТ АРАНЖМАНИТЕ НА МИКОНОС И РОДОС И БАШКА ТАМАН ТОГАШ Е ГОЛЕМИОТ ПОПУСТ ВО КОСМОС ВО СОЛУН, ИЛИ ВЛАДАТА НЕКА НЕ ОБЕШТЕТИ СО ВАУЧЕРИ, ЗА ПОЧЕТОК НЕКА ПОЧНАТ СО 10 000е, ПА ПОНАТАМУ ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ… – велат во групата.

– ИЛИ ПА ЌЕ СЕ СОБЕРЕМЕ СИТЕ ШТО НЕ ИМА СО СЕ НОВИНАРСКИТЕ СЛУГИ НА КАМЧЕВ И ЌЕ ПРОТЕСТИРАМЕ ПРЕД ВЛАДА СИТЕ ОКОЛУ 200 ШТО СМЕ НА БРОЈ… – велат добро познатите елитни курви.

Во владта спремаат ребаланс на буџетот по повод ова прашање, се планира и нова транша од Светска Банка и ММФ.

Инаку елитните спонзоруши се жалат дека ги спопаднало многу тешко време, прво го затворија Мијалков, па рокна банката на Трики за сега врв на се да биде затворањето на Камчев, загрижени се дека ќе мора да работат, што е за нив вистински кошмар… Затоа речиси сите аплицирале за работа во Дубаи, значи сепак имало спас…

Поради оваа криза многу се погодени салоните за убавина, фризерите и шминкерите, кафичите, елитните бутици во земјава а дознаваме дека и Космос во Солун имал пад од 10% на прометот…

(Оваа вест е сатира, но не е далеку од вистината, ама сепак е сатира, шега, пародија)

loading...

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflix.nl: Watch Ranma ½: Team Ranma vs. The Legendary Phoenix animeflix Episode Full animeflix hello world

Watch anime online for free at AnimeFreak watch anime

Website https://animetv.cc: Watch Deca-Dence animetv Episode 12 anime tv web

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimelol

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/animefreakws/