БРАВО ДЗС - ВИСТИНСКИ ХЕРОИ СЕ ПОПИШУВАЧИТЕ И МЕНАЏМЕНТОТ НА ДЗС: Досега се попишани 1.132.484 лица
БРАВО ДЗС - ВИСТИНСКИ ХЕРОИ СЕ ПОПИШУВАЧИТЕ И МЕНАЏМЕНТОТ НА ДЗС: Досега се попишани 1.132.484 лица
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари

СЕФЕР ЦАНОСКИ: Горд на денешниот јубилеј – 20 години работно искуство во високото образование!

2001 ММ колеџ
2003 Факултет за општествени науки
2005 Европски Универзитет
2007 ФОН универзитет
2020 Американски Универзитет на Европа

Образованието е Благородна работа.
Сакам да им се заблагодарам на сите мои соработници со кои заедно низ овие две децении работевме и соработуваме во развој на образованието, каде постигнавме видни ефекти и бројки со позитивен импакт во развојот на нашето општество.

Посебно сум горд на основачот и мој татко Фијат Цаноски и на моите сестри Миранда и Егзона со кои заедно верувавме и во изминативе 2 децении не дозволивме ниту една диплома да биде издадена без стекнато знаење. Тоа најдобро го знаат сите кои работеле и соработувале со нас дека гордо ја задржавме улогата која ја има една високообразовна институција – Да пренесе и да креира знаење- каде понудивме видлив квалитет.

За арно, за убаво и за еден куп образовани млади кадри кои ќе го водат нашето општество напред кон подобро утре. Нека се множат !

loading...

Gantz Episode 13

Website https://animeheaven.pro: Watch Infini-T Force Movie: Gatchaman - Saraba Tomo yo (Dub) animeheaven Episode Full dubbed anime

Watch Urusei Yatsura Episode 195

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws

Beamng: https://www.beamng.com/members/animefreakws.444164/