БОГДАНОВИЌ ПОДЕЛИ 150 ТОПЛИ ОБРОЦИ ХРАНА ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ РАМАЗАН БАЈРАМ
БОГДАНОВИЌ ПОДЕЛИ 150 ТОПЛИ ОБРОЦИ ХРАНА ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ РАМАЗАН БАЈРАМ
(ВИДЕО) Одиме на Европско првенство: Промовиран спотот за македонската химна за ЕВРО 2021
(ВИДЕО) Одиме на Европско првенство: Промовиран спотот за македонската химна за ЕВРО 2021
МИЦКОВСКИ, НАРОДОТ БРУТАЛНО ЌЕ ВЕ КАЗНИ НА ИЗБОРИТЕ ЗА СИТЕ БОЈКОТИ ВО СОБРАНИЕТО СО КОИ БЕСРАМНО ГО ВЛОШУВАТЕ ЖИВОТОТ НА ГРАЃАНИТЕ!!!
МИЦКОВСКИ, НАРОДОТ БРУТАЛНО ЌЕ ВЕ КАЗНИ НА ИЗБОРИТЕ ЗА СИТЕ БОЈКОТИ ВО СОБРАНИЕТО СО КОИ БЕСРАМНО ГО ВЛОШУВАТЕ ЖИВОТОТ НА ГРАЃАНИТЕ!!!
(ВИДЕО) Од средбата на премиерот Заев со потпретседателот на ЕК Тимерманс: Силна поддршка за почеток на преговорите и честитки за Северна Македонија за лидерството во вложувањата во обновливи извори на енергија
(ВИДЕО) Од средбата на премиерот Заев со потпретседателот на ЕК Тимерманс: Силна поддршка за почеток на преговорите и честитки за Северна Македонија за лидерството во вложувањата во обновливи извори на енергија
(ВИДЕО) ОВИЕ СЕ УБЕДЛИВО НАША НАЈГОЛЕМА БОЖЈА КАЗНА - ВМРО-ДПМНЕ повторно против државата и граѓаните, го блокираат Законот за служба во Армијата
(ВИДЕО) ОВИЕ СЕ УБЕДЛИВО НАША НАЈГОЛЕМА БОЖЈА КАЗНА - ВМРО-ДПМНЕ повторно против државата и граѓаните, го блокираат Законот за служба во Армијата
ПРВИОТ ЧОВЕК НА НАЈГОЛЕМАТА БИЗНИС КОМОРА ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА: Три Б – Битиќи, Бесими и Бектеши го пресекоа Гордиевиот јазол на бизнисот
ПРВИОТ ЧОВЕК НА НАЈГОЛЕМАТА БИЗНИС КОМОРА ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА: Три Б – Битиќи, Бесими и Бектеши го пресекоа Гордиевиот јазол на бизнисот
КАКО СЕ КОМЕНТИРА ЕВРОПСКАТА ТУРНЕЈА НА ЗАЕВ - ВТОРИОТ НАЈГОЛЕМ АНТИ МАКЕДОНЕЦ ПОСЛЕ КАРАЧАНОВ, ЏАМБАСКИ СО НОВИ НАВРЕДИ: Македонски идентитет, колку тоа смешно звучи!
КАКО СЕ КОМЕНТИРА ЕВРОПСКАТА ТУРНЕЈА НА ЗАЕВ - ВТОРИОТ НАЈГОЛЕМ АНТИ МАКЕДОНЕЦ ПОСЛЕ КАРАЧАНОВ, ЏАМБАСКИ СО НОВИ НАВРЕДИ: Македонски идентитет, колку тоа смешно звучи!
ОТКАКО ГИ ВИДОА ЗАЕВ, ВЕНКО И ГРУБИ КАКО СЕ ВАКЦИНИРААТ, ГРАЃАНИТЕ СЕ ОХРАБРИЈА, ГУЖВИ НА ПУНКТОВИТЕ: Вчера се вакцинирале 14 илјади граѓани!
ОТКАКО ГИ ВИДОА ЗАЕВ, ВЕНКО И ГРУБИ КАКО СЕ ВАКЦИНИРААТ, ГРАЃАНИТЕ СЕ ОХРАБРИЈА, ГУЖВИ НА ПУНКТОВИТЕ: Вчера се вакцинирале 14 илјади граѓани!

СЕГА Е СЕ МНОГУ ПОЈАСНО – МУ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА МИЛЕНКО: УРЕДНИКОТ НА ИНФОМАКС, ПОРТАЛ КОЈ УШТЕ ГО ВЕЛИЧИ ГРУЕВИЗМОТ, АЦО МЕЧКА ОТКРИ ДЕКА МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ГО ВНЕЛ ВО НОВИНАРСТВОТО И МУ БИЛ МЕНТОР!

Ацо Мечка, уредникот на Инфомакс, сеуште најверниот портал на Груевизот и Мицковизмот, беше член на Обединети за Македонија а пред тоа бил секако во ВМРО ДПМНЕ.

Но се чудевме од каде овој човек во новинарството, иако неговите гледишта наликуваат на оние на Латас и Миленко сега е сепак се појасно.

– Ти Миленко си тој што ме внесе во новинарството и ми беше ментор на почетокот а сега си ми идол.

Вака Ацо Мечка му се обрати на Миленко Неделковски вчера во интервјуто на Миленко за Инфомакс.

Сега е се јасно, сега знаеме од каде толку погрешен поглед на светот на Ацо Мечка, зошто се пали на диктатори и мафијаши, зошто е на погрешната страна, едноставно детето има погрешни идоли, типови кои веруваат во рамна земја, биле осудувани за финансиски проневери, пропалици со распаднати фамилии и распадната кариера кои за да опстанат морале да влезат во чмарот на Груевски за да може да живеат на висока нога и да глумат големи новинари.

loading...

GoGoAnime weathering with you gogoanime: Watch My Hero Academia Episode 9

ANIMEFLIX animeflix boku no hero: Boruto: Naruto Next Generations (Dub) (https://animeflix.nl/m/WlgJ) Episode 105