(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

СЕГА Е СЕ МНОГУ ПОЈАСНО – МУ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА МИЛЕНКО: УРЕДНИКОТ НА ИНФОМАКС, ПОРТАЛ КОЈ УШТЕ ГО ВЕЛИЧИ ГРУЕВИЗМОТ, АЦО МЕЧКА ОТКРИ ДЕКА МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ГО ВНЕЛ ВО НОВИНАРСТВОТО И МУ БИЛ МЕНТОР!

Ацо Мечка, уредникот на Инфомакс, сеуште најверниот портал на Груевизот и Мицковизмот, беше член на Обединети за Македонија а пред тоа бил секако во ВМРО ДПМНЕ.

Но се чудевме од каде овој човек во новинарството, иако неговите гледишта наликуваат на оние на Латас и Миленко сега е сепак се појасно.

– Ти Миленко си тој што ме внесе во новинарството и ми беше ментор на почетокот а сега си ми идол.

Вака Ацо Мечка му се обрати на Миленко Неделковски вчера во интервјуто на Миленко за Инфомакс.

Сега е се јасно, сега знаеме од каде толку погрешен поглед на светот на Ацо Мечка, зошто се пали на диктатори и мафијаши, зошто е на погрешната страна, едноставно детето има погрешни идоли, типови кои веруваат во рамна земја, биле осудувани за финансиски проневери, пропалици со распаднати фамилии и распадната кариера кои за да опстанат морале да влезат во чмарот на Груевски за да може да живеат на висока нога и да глумат големи новинари.

loading...

TwistMoe: Legend of Exorcism anime episode 13 online free at https://twistmoe.net twist anime

Website https://animebee.to: Watch Amanchu!: Yakusoku no Natsu to Atarashii Omoide no Koto animebee Episode Full dubbed anime

AnimeFLV: The Flying House (Dub) anime episode 52 online free at https://animeflv.uk anime online

Website https://kissanime.mx: Watch How to Eat Life kissanime Episode Full anime online

Hypothes: https://hypothes.is/users/gogoanimebe

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/gogoanimebe/about