(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

СЕГА УШТЕ МИЦКОВСКИ ДА СИ ДОБИЕ СВОЈА ЕМИСИЈА НА АЛФА ТВ И ТОГАШ ДЕФИНИТИВНО ТЕЛЕВИЗИЈАТА ЌЕ СИ БИДЕ ОД САБАЈЛЕ ДО ВЕЧЕР ТОТАЛ ВМРО ДПМНЕ ПРИКАЗУЈЕ!

Тони Шанац си доби своја емисија на КУРТОН АЛФА, односно ја рестартираше својата хумористична емисија ОПУШТЕНО каде кажува вицеви и прави смешни интервјуа.

Проблемот е што он мисли дека со емисијата он мисли дека ќе успее да стане градоначалник на Куманово, но народот нема да го земе за сериозно, туку ќе го смета за тв кловн, у суштина тоа и не е далеку од вистината.

Алфа Тв би требало да биде преименувана во ВМРО ПРИКАЗУЈЕ, фали уште само Мицковски да има своја емисија и се да биде комплет на куртон Алфа!

loading...

Kuroi Ame ni Utarete (https://animedao.nl/m/Dowy) Episode Full

AIKa: Special Trial Episode Full

Devils Line: Anytime Anywhere (https://animepahe.cc/m/yYZD) Episode Full

ANIMEFLIX: Tiger & Bunny: The Rising anime episode Full online free at https://animeflix.nl i want to eat your pancreas animeflix

Liveinternet: https://www.liveinternet.ru/users/animefreakws/post485111770/

Pozible: https://www.pozible.com/profile/animefreakws