Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

ШЕФОТ НА ЕУРОИМПЕКС, ВОИНОВСКИ: Лидер е тој кој ја гледа „големата слика“

Кога семејната традиција, искуство и мудрост ќе се надогради со младешки ентузијазам, храброст и енергичност скоро неизбежно резултатот ќе е успешна компанија од калибар на „Еуроимпекс“ чиј тридецениски континуиран раст денес ќе ја позиционира како лидер во својата област. Успех за гордост на семејството Воиновски.

А дека професионалниот успех е само дел од целото наречено живот ќе се потврдува низ пасионираните животни содржини на Генералниот директор на компанијата Даниел Воиновски. Од олдтајмери, лов, вина, до едрење,.. љубопитно искусени до самата срж, ќе биде она кое без остаток ќе ја исполнува рамката докажувајќи дека посветеноста во сите сегменти е основата за успех.

Линк до интервуто на Машки Магазин.

loading...

GoGoAnime: Lost Universe anime episode 26 online free at https://gogoanime.be gogoanime 19

Website https://twistmoe.net: Watch Cinderella Girls Gekijou 3rd Season twistmoe Episode 13 dubbed anime

AnimeFLV: Love Hina Spring Movie (Dub) anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime to watch

AnimeKisa: Arjuna anime episode 13 online free at https://animekisa.in watch anime online

Wakelet: https://wakelet.com/@animeflixnl

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimelol