(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!

ШЕЌЕРИНСКА: ИЗЈАВИТЕ НА МОЈОТ КОЛЕГА КАРАКАЧАНОВ НЕ СЕ ВО ДУХОТ НА ДОГОВОРОТ ЗА ПРИЈАТЕЛСТВО, МОРАМЕ ПРОЦЕСИТЕ ДА ГИ ТЕРАМЕ БЕЗ ЕМОЦИИ ТУКУ СО РАЗУМ

– Изјавите на мојот колега Каракачанов не се во духот на договорот за пријателство, секогаш кога ќе употребиме многу емоции во процесите тогаш нема напредок, треба да одиме со разум во овие процеси. Бугарската страна ќе мора да направи консензус и заедничка одлука а не поединци да имаат различни ставови со што се ствара хаотична ситуација во овој процес.

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска на новинарско прашање на денешниот прес.

loading...

AnimeHeaven anime heaven anime: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 153 (https://animeheaven.pro/m/Kxv/ep-153)

GoGoAnime gogoanime twitter: Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 112