Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
Ципрас: Шест авиони „рафал“ ќе летаат над С Македонија
ЕКО ФАНАТИЦИТЕ ЈА ЧИНАТ СРБИЈА 2,5 МИЛИЈАРДИ ЕВРА: Српската влада ја прекина соработката со Рио Тинто по масовните протести низ цела Србија
ЕКО ФАНАТИЦИТЕ ЈА ЧИНАТ СРБИЈА 2,5 МИЛИЈАРДИ ЕВРА: Српската влада ја прекина соработката со Рио Тинто по масовните протести низ цела Србија
На Русија може да ѝ се случи втор Авганистан доколку ја нападне Украина, предупредува британската министерка Лиз Трас
На Русија може да ѝ се случи втор Авганистан доколку ја нападне Украина, предупредува британската министерка Лиз Трас
Друштвената игра „Катан“ конечно достапна и на македонски јазик
Друштвената игра „Катан“ конечно достапна и на македонски јазик
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЦУК, АНГЕЛОВ: ГОЛЕМА КАРПА ОД 20 ТОНА ВО МАТКА ЗАКАНА ЗА БРАНАТА НА НАШАТА НАЈСТАРА ХИДРОЦЕНТРАЛА, ИЗВЕСТЕНИ СЕ СИТЕ ИНСТИТУЦИИ
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ЦУК, АНГЕЛОВ: ГОЛЕМА КАРПА ОД 20 ТОНА ВО МАТКА ЗАКАНА ЗА БРАНАТА НА НАШАТА НАЈСТАРА ХИДРОЦЕНТРАЛА, ИЗВЕСТЕНИ СЕ СИТЕ ИНСТИТУЦИИ
Телефонски разговор на претседателот Пендаровски со бугарскиот претседател Радев
Телефонски разговор на претседателот Пендаровски со бугарскиот претседател Радев
МАРИЧИЌ: Од големо значење ни е американската подршка во процесот на евроинтеграција на нашата земја
МАРИЧИЌ: Од големо значење ни е американската подршка во процесот на евроинтеграција на нашата земја
ВМРО МУ ВОДИ НА СДСМ ЗА 5%, НО ВЛАДЕЈАЧКАТА КОАЛИЦИЈА ДОБРО СЕ ДРЖИ, КОВАЧЕВСКИ ИМА ВРЕМЕ ОД 3 ГОДИНИ ДА ГИ ПОПРАВИ ОВИЕ БРОЈКИ
ВМРО МУ ВОДИ НА СДСМ ЗА 5%, НО ВЛАДЕЈАЧКАТА КОАЛИЦИЈА ДОБРО СЕ ДРЖИ, КОВАЧЕВСКИ ИМА ВРЕМЕ ОД 3 ГОДИНИ ДА ГИ ПОПРАВИ ОВИЕ БРОЈКИ

ШИЛЕГОВ: АРСОВСКА СЕ КРИЕ ДЕКА Е НЕЗАВИСНA СЕ СРАМИ ДА ПРИЗНАЕ ДЕКА Е КАНДИДАТКА НА ВМРО ДПМНЕ, A И ВРАПЧИЊАТА ЗНААТ ДЕКА E КАНДИДАТКА НА ВМРО-ДПМНЕ

Данела Арсовска се крие дека е независна кандидатка, а и врапчињата знаат дека е кандидат на ВМРО-ДПМНЕ. Таа ги потценува граѓаните со ова криење, смета градоначалникот на град Скопје, Петре Шилегов за дневникот на ТВ Сител.

Според него, Арсовска се срами од ВМРО-ДПМНЕ.

– Ако е независна, која е листата на независни советници? Тие што се кријат како независни, ја убиваат граѓанската иницијатива и се уништува невладиниот сектор. Ми пречи тоа. ВМРО-ДПМНЕ отсекогаш објавувал „независни“ кандидати, како Иванов, Силјановска-Давкова и Љубиша Георгиевски и после тоа тие т.н. независни стануваат најревносни партиски послушници. Најголемата опозициска партија се срами се да излезе пред скопјани во оваа ситуација, потенцира Шилегов.

Тој додаде дека е горд што е кандидат за градоначалник на Скопје од редовите на СДСМ и никогаш не се криел дека е социјал-демократ.

loading...

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Tokyo Revengers

online anime Attack on Titan

stream anime online Fairy Tail

gogoanime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

My Hero Academia Season 2