Паднати кровови на куќи и згради, откорнати дрвја и бандери во невремето во Делчево
Паднати кровови на куќи и згради, откорнати дрвја и бандери во невремето во Делчево
МВР: 262 санкционирани возачи во Скопје, 58 санкционирани возачи на мотоцикли во Битола, три мотоцикли одземени
МВР: 262 санкционирани возачи во Скопје, 58 санкционирани возачи на мотоцикли во Битола, три мотоцикли одземени
ПРЕМИЕРА: НОВАТА OPEL ASTRA ПРИСТИГНА ВО МАКЕДОНИЈА
ПРЕМИЕРА: НОВАТА OPEL ASTRA ПРИСТИГНА ВО МАКЕДОНИЈА
Девојче и нејзината мајка тешко повредени во гранатирањето на Киев
Девојче и нејзината мајка тешко повредени во гранатирањето на Киев
Петков: Скопје сега има избор за својата иднина
Петков: Скопје сега има избор за својата иднина
(Фото) Автомобил со македонски таблички падна в море во Неа Каликратија, нема повредени, заборавиле да кренат рачна при паркирање
(Фото) Автомобил со македонски таблички падна в море во Неа Каликратија, нема повредени, заборавиле да кренат рачна при паркирање
Tешка сообраќајна несреќа вечерва на скопската обиколница кај Радишани
Tешка сообраќајна несреќа вечерва на скопската обиколница кај Радишани
Сојузот на здруженија на дијабетичари: Не можеме да разбереме како е можно веќе шест месеци новиот Министер за здравство да нема никаков ниту слух ниту начин на комуникација со нас
Сојузот на здруженија на дијабетичари: Не можеме да разбереме како е можно веќе шест месеци новиот Министер за здравство да нема никаков ниту слух ниту начин на комуникација со нас

ШИЛЕГОВ: ГО ДЕМАНТИРАМ АПАСИЕВ, МОЈОТ СИН НЕ ПОСЕДУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ИСТ ГЕЈТ

Градоначалникот Шилегов реагира на лажните вести во врска со својот син што се пласирани од Димитар Апасиев, лидерот на Левица и приврзокот на ВМРО-ДПМНЕ.

„За разлика од противкандидатката, јас веднаш отворено и експлицитно демантирам. Лажните вести нема да ви пројдат на овие избори. Како што веќе покажа, „приврзокот“ дообработува за газдата. Скопјани не се наивни луѓе. Џабе ги потценувате. Мојот син нема сопственост на деловен простор во новоотворениот East gate. Вашата омраза кон сè што живее, нема да ја победи мојата љубов кон Скопје и скопјани“, вели градоначалникот Шилегов.

loading...

Go88 Club | Go88.Live - Thiên Đường Cờ Bạc Online go88 down play go88

sunwin group sunwin game bài ma cao sunwin khuyen mai