Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ШИЛЕГОВ: НЕМА ДА ДОЗВОЛИМЕ ВО НАШИОТ ГРАД ПАК ДА НИКНЕ ТЕШКА ИНДУСТРИЈА

Од самиот почеток на нашиот мандат, еден од нашите главни приоритети беше да го намалиме загадувањето на воздухот во Скопје. Како резултат на тоа, оваа зима беше првата во долги години во кои беше измерен најнизок степен на загадување досега.

Токму затоа, нема да дозволиме во нашиот град повторно да никне тешка индустрија и комплетно се согласувам со мислењето на екологистите дека такво нешто би имало крајно негативен ефект врз средината. Затоа, кога предлогот ќе стигне во Град Скопје, тој веднаш ќе биде отфрлен.

Продолжуваме понатаму, кон позелено и почисто Скопје.

loading...

WCOStream: The Great Passage anime episode 11 online free at https://wcostream.cc watch cartoons online wcostream

4Anime: Code Geass: Lelouch of the Rebellion III - Glorification anime episode Full online free at https://4anime.biz persona 4 the animation online

Kiratto Pri☆chan Season 3 (https://kissanime.mx/m/WP8D) Episode 40

Website https://animefreak.ws: Watch Gintama animefreak Episode 201 animefreak my hero academia

Camp-fire: https://camp-fire.jp/profile/gogoanimebe

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/animeflixnl