(ФОТО) Изгаснат пожар на Водно, Град Скопје апелира на внимателност
(ФОТО) Изгаснат пожар на Водно, Град Скопје апелира на внимателност
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство

ШИЛЕГОВ: Се води истрага за ФК ВАРДАР, јас не можам со таква леснотија да дадам 3,5 милиони евра пари на Скопјани за долговите на ФК Вардар, некој го оставил клубот без имот и го продал на фиктивен ракометен клуб…

– Не сакам да откривам детали на тема финансиска истрага за ФК Вардар, само ќе кажам дека јас не можам со таква леснотија да дадам 3,5 милиони евра пари на сите Скопјани за плаќање на долговите на клубот кои ги оставил Самсоненко, плус клубот е оставен без никаков имот и е продаден на фиктивен ракометен клуб, бараме странски инвеститор кој ќе го преземе клубот ќе видиме како ќе се одвиваат работите…

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов…

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Kimi ni Todoke 2nd Season: Minitodo Gekijou (https://aniwatch.pro/m/AaV6) Episode 2

Watch anime online for free at AnimeFreak my hero academia season 4 animefreak. Akebi-chan no Sailor-fuku (https://animefreak.ws/m/jkKd) Episode Preview

https://animeflix.nl animeflix a silent voice. Lord of Vermilion III Special Anime Movie Episode Full-raw

KissAnime Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/kissanimemx