АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
АЛО ДАНЕЛА, СКОПЈЕ НЕ Е РАСАДНИК ПА ДА ГО ЗАПОСТАВИШ И УНИШТИШ ДОДЕКА ГО МУЗЕШ!
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e

Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов на денешната прес-конференција ги повика луѓето кои не излегле да гласаат во прв круг, да го сторат тоа во вториот круг, за како што рече, масовна победа на овие избори.

„Скопје тргна напред. Верувам дека граѓаните ја препознаат визијата и храброста. Само заеднички може да го продолжиме ова што го започнавме. На Скопје му треба сила која обединува. Скопје ќе расте во единствена коалиција, а јас како градоначалник ќе бидам еден од вас во носењето на одлуките. Сите кои го имате Скопје во срцето, излезете на избори за победа. Ако во првиот круг не гласавте, на 31 октомври масовно излезете да гласате“, порача Шилегов.

loading...

KissAnime: Macross Zero anime episode 5 online free at https://kissanime.mx kissanime legend of korra

Website https://animeflv.uk: Watch Redakai (Dub) animeflv Episode 52 free anime online

AnimeKisa: Battle Spirits: Heroes anime episode 50 online free at https://animekisa.in dubbed anime

InuYasha the Movie 4: Fire on the Mystic Island (Dub) Episode Full

Zoids New Century/Zero (Dub) Episode 26