Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ШИЛЕГОВ: Со неверување ја примив трагичната вест за смртта на бугарскиот новинар и интелектуалец Георги Коритаров

Со неверување ја примив трагичната вест за смртта на бугарскиот новинар и интелектуалец Георги Коритаров, на кого имав чест да му гостувам во неговата ТВ емисија „Свободна зона“ пред само неколку месеци.

Бугарија изгуби голем критички новинар, а Македонија голем пријател кој се обидуваше да ги надмине разликите помеѓу двете земји. Наша должност е да продолжиме онаму каде што застана Георги Коритаров – да продолжиме да го негуваме пријателството и да ги надминеме меѓусебните недоразбирања.

Петре Шилегов, фб пост

loading...

AniWatch: Aoharu x Machinegun anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime

TwistMoe: Dr. Slump and Arale-chan: N-cha! From Penguin Village with Love anime episode Full online free at https://twistmoe.net twist moe

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

The Haunted House: The Secret of the Ghost Ball (Dub) (https://animebee.to/m/d4rvq) Episode 24-a

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1585120

Wefunder: https://wefunder.com/gogoanimelol